Anneler ve Kızları

644 kişinin listesinde

Bu içeriği istediğiniz zaman kaldığınız yerden izlemeye devam etmek için, yapabilirsiniz.

Özet

Her kızın bir annesi vardır. Her anne birinin kızıdır. Kesişen hikayeler, anne olmanın ne demek olduğunu öğrendiği esnada, fotoğrafçı Rigby’nin lensinden yansıyarak hayat bulacaktır.

Oyuncular

Sharon Stone, Christina Ricci, Courteney Cox, Susan Sarandon, Eva Amurri Martino, Selma Blair, Mira Sorvino, Paul Wesley, Luke Mitchell, Paul Adelstein

Sıradaki Video

Yönetmen

Nigel Levy

Yapım Yılı

2016

Oyuncular

Sharon Stone, Christina Ricci, Courteney Cox, Susan Sarandon, Eva Amurri Martino, Selma Blair, Mira Sorvino, Paul Wesley, Luke Mitchell, Paul Adelstein

Konu

Manhattan’da bir binanın en üst katında, bekar bir kadın olarak kendi halinde ve mutlu bir hayat süren Rigby Gray, hayatının sonsuza dek değişmek üzere olduğundan habersiz bir şekilde, fotoğraf makinesinin lensinin arkasına saklanarak komşularının evlerine ve hayatlarına sızar.

Rigby’nin insanların hayatlarından yakaladığı kareler, olabilecek türlü şekillerde, her biri birbirinden farklı anne çocuk ilişkilerinin kesişen hikayeleriyle hayat bulur. Kız kardeşlerin ve yabancıların, oda arkadaşlarının ve sevgililerin, hatta en korkunç üvey annelerin dahi nasıl en sevgi dolu anaç figürler olabileceğini öğreniriz.

Hiç beklenmedik ve istenmeyen bir gebelik haberinin Rigby’yi lensini kendisine doğrultmaya ve değiştirmeye direndiği hayatının alt üst oluşunu izlemeye zorlamasıyla, kendi kendine bir anne ve bir kız olmayı öğrendiği sırada, kendisiyle ilgili en zor kararı almaya ve yeni hayat yolculuğuna çıkmak için onu cesaretlendirmeye bu hikayeler yardımcı olacaktır.

‘Anneler ve Kızlar’, anneler ve çocukları arasındaki benzersiz sevgiye, fiziksel olarak daha mesafeli olmamıza rağmen, günümüz modern dünyasında bağ kurmak için sahip olduğumuz onlarca farklı yola dair bir kutlama niteliğinde ve hayatımızdaki en önemli temel ilişkiyi yakından ele alıyor..

Annelerimizle olan ilişki. Hayatın pek de uygun olmayan koşullarında dahi yaşama katılmaya ve aile oluşturmaya yönelik insan ihtiyacına doğru bir yolculuk. Anne olmak için dokuz ay gerekirken, bir ömür sürecek sevginin oluşması için bir an yeterlidir.