cember-dizisi

Çember’in çözülmeyi bekleyen sırlarla dolu hikâyeleri, dizi yayımlanmaya başladığı ilk günden itibaren, özellikle polisiye türünü sevenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Suçlu profili uzmanı Barış Başkomiser ve her biri birbirinden yetenekli ekibinin başından geçen olaylar adrenalini en üst seviyelere taşıyor.

Bu zamana kadar yayımlanan bölümler gösteriyor ki Çember; sadece yayımlandığı zaman için değil, ileride de aksiyon dizisi denildiğinde akla gelecek ilk alternatiflerden biri olmaya aday.

Başkomiser Barış, Ayşe, Volkan ve Adem’in başından geçen ve bizlerin hop oturup hop kalkmasına neden olan sahneleri bir daha hatırlamaya ne dersiniz?

Ayşe’nin Düştüğü Tuzak!

Ekibin yalan avcısı polisi Ayşe’nin öyle bir sahnesi vardı ki bizlere onun kendini metruk bir evde, sandalyeye bağlı halde bulduğu an yaşadığı çaresizliği sonuna kadar hissettirmeyi başardı. Ardından gelen adrenalin dolu sahnelerde Ayşe ile birlikte bizler de kurtulma çabası verdik desek yeridir.

Barış Başkomiser Tehlikeli Bir Oyun Peşinde!

Nefesleri kesen bir diğer sahnede de başrolde Barış Başkomiser vardı. Zekice kurguladığı planı izlerken hem ustalığına hayran olduk hem de aksiyona doyduk. Bir yerden sonra heyecan öyle bir seviyeye tırmandı ki koca bir bölümün nasıl bittiğini anlayamadık.

Adem Komiser Yardıma Koşuyor!

Kaybolan anaokulu öğrencisi Peri’yi bulmak uğruna çıktıkları yolda dört suçlu ile karşı karşıya kalan Volkan’ın yardımına Adem Komiser koştu, geriye heyecan dolu sahneler kaldı.

İntikam; Soğuk Yenen Bir Yemektir!

Bir dizi cinayetin ardındaki sırları çözmeye çalışan karakterlerimiz yine koca bir bölüm boyunca tansiyonumuzu yükseltmeyi başardı. Adem Komiser’in sinirlerine hakim olamadığı bu sahnenin ardından düğümler çözüldü.

Ayşe, Volkan ve Cumali’den Aksiyon Dolu Dakikalar!

Çember’de adrenalin dolu sahneler bitmek bilmiyor. Ayşe, Volkan ve Cumali’nin suçluları sıkıştırdığı bu sahneyi unutmak ne mümkün! Çember’in bu bölümünde Barış Başkomiser’in de olaya el atması ile art arda dizilen soluk kesici sahnelere şahit olduk.

Cumali Araf’ta Kalıyor!

Sevilen karakter Cumali kendisini hiç beklemediği bir anda tehlikenin ortasında buldu. Cumali’nin içine düştüğü zor durumu izlerken Hayal’e dair şeyler de öğrendiğimiz bu sahne, kalp atışlarımızı istemsizce hızlandırmayı başardı.

Suçluların Korkulu Rüyası Barış Başkomiser ve Ekibinden Gece Yarısı Baskını!

Uzun süredir peşinde oldukları katilin açığa çıktığı sahnede gecenin karanlığı ve ormanın ürpertici atmosferi, hem korku hem de heyecan yaşamamıza sebep oldu.

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan