200620172226595418013_2

Yayımlandığı ilk günden itibaren seyircileri ekran başına kilitleyen Anne dizisi 33. Bölümü ile ekranlara veda etti!

Melek İçin Mutluluk Vakti!

Tahir’in Cengiz tarafından öldürüldüğünü öğrenen Şule şaşkındır. Cengiz, Şule’yi sakinleştirmeyi başarır fakat Melek’in Cengiz’den korkması için büyük sebepleri vardır. Küçük kızı, önceden Gönül’ün kendisine imzalatmış olduğu kağıdı bulması için Zeynep’in evine yollar. Korkudan ne yapacağını şaşıran Melek, annesine yalan söylemek pahasına kağıdı Cengiz’e götürür. Kısa bir süre içerisinde ortaya çıkan bu durum yüzünden deliye dönen Zeynep, Şule ve Cengiz’in kapısına dayanır.

Annesine yalan söylediği için vicdan azabı çeken Melek, bir yolunu bulup ondan özür dilemek ister. Kardeşini parka götürmek bahanesi ile dışarı çıktıktan sonra annesini arayarak kendini affettirmeye çalışır.

anne 33. bölüm
Cengiz, karakol ve ev arasında mekik dokurken, bir yandan Melek’in miras işleri ile ilgilenmeye devam eder. Tek isteği Melek’e kalan mirası alıp, hayatına rahat bir şekilde devam edebilmektir. Bu sırada Zeynep, Şule’yi çocukların velayeti ona vermesi için ikna etmeye çalışır. Bunu öğrenen Cengiz, parayı alamayacağı korkusu ile Zeynep’i tartaklar.

Artık yaşadıkları canına tak etmiş olan Melek, Şule çarşıya gittiği bir anda Cengiz’e bağırmaya başlar. Onun bu tavrına sinirlenen Cengiz, küçük kıza şiddet uygular. Şule eve gelip kızının halini görünce Cengiz ile olan tüm bağını koparır. Melek hastaneye kaldırılır ve olaylar iyice çığırından çıkar.

anne 33. bölüm
Şule ve Cengiz’in kavga ettiği sırada eve gelen Gönül, Cengiz’e silah doğrultur. Silah yere düşer ve Şule’nin eline geçer. Şule ise artık Cengiz’in uyguladığı zulme bir son vermek için tetiği çeker ve sevdiği adamın öldürür. Şule hapishaneye gitmeden önce Melek ve Hasan’ın velayetini Zeynep’e verir. Artık Melek Zeynep’e, Zeynep de Melek’e kavuşmuştur!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan