anne 9. bölüm

Her bölümü merakla beklenen dizi Anne, 9. bölümüyle de seyircileri ekran başına kitledi. Anne 9. bölüm de neler yaşandı?

Turna Tekrar Melek Mi Oluyor?

Şule’nin okul çıkışı aniden gelerek Melek’i apar topar Zeynep’in elinden almıştır. Bu durum karşısında Zeynep kahrolur, ne yapacağını bilemez. Resmi olarak yapabileceği pek bir şey de yoktur zaten, sonuçta Melek, Şule’nin öz kızıdır. Şule, eski günlerdeki gibi güçlü olup kızına kol kanat germek ister. Peki Cengiz bu hayalin neresindedir?

Zeynep, Turna’dan haber almak ve nerede olduğunu öğrenebilmek için gazeteci Ali ile konuşur. Fakat Ali’nin çabalarının da bir sonucu yoktur. Telefonunu açmayan Şule’yi her yerde arar, ona Duru da yardım eder. Cahide, bir yandan kızı Gamze’nin Mert’le yaşadığı problemlere bir yandan da yeni öğrendiği Turna’nın gidişine üzülür. Ama en doğrusunun bu olduğunu, Zeynep’in yaptığı şeyin yanlış olduğunu düşünür. Cengiz’in arkadaşı Rıfat’ın evinde kalmak üzere Melek’i de getiren Şule ve Cengiz, Rıfat tarafından terslenir.

anne99
Şule iyi bir anne olmaya çalışır ve tıpkı eski günlerdeki gibi mutlu dünyalarına geri dönüş yapmak ister. Ancak Melek olanlardan dolayı korkmuş ve içine kapanmıştır. Tepkisini ise annesiyle tek kelime dahi konuşmayarak göstermektedir. Cengiz, Melek’in dönüşünden dolayı sinirlidir, paralarının olmadığını ve geçim sıkıntısı çekeceklerini sürekli Şule’ye söyler. Melek’e eziyet etmeye devam eder. Turna’nın gitmesiyle darmadağın olan Zeynep’in durumunu fırsat bilen Rıfat, herkesten gizli Zeynep’i arar ve ondan Turna aç kaldı bahanesiyle para sızdırmaya başlar. Turna’nın nerede olduğuna ve durumuna dair nasıl bilgiye ulaşacağını düşünen Zeynep bu tuzağa düşer. Sürekli Turna’yı bahane ederek Zeynep’ten para ister.

Gamze ve Mert cephesinde ise değişimler var. Romantik bir yemek ve hediyelerle Gamze’yi kürtaj konusunda ikna etmeye çalışan Mert başarılı olabilecek mi? Mert’in ofisine giden Gamze ona neler söyleyecek?
anne 9. bölüm
Şule’nin çalıştığı pavyonu bulan Gönül, onun karşısına çıkar. Beklenmedik misafir karşısında Şule’nin tepkisi sert olur. Fakat Gönül onunla ılımlı bir konuşma yapmak, onu gerçeklerle yüzleştirmek üzere oraya gitmiştir. Rıfat’ın Zeynep’ten para aldığını bir telefon konuşmasını duyarak anlayan Cengiz öfkelenir.

Melek’i Zeynep ile telefonda konuşurken yakalayan Şule ise kızını alarak karakola gider. Orada onu büyük bir sürpriz beklemektedir.

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan