bana sevmeyi anlat 1. bölüm

Bana Sevmeyi Anlat, popüler kadrosuyla 2016’nın dikkat çeken yapımları arasında yer alıyor. Almanya’dan İstanbul’a uzanan hikayenin daha ilk bölümünde heyecan doruktaydı.

Bana Sevmeyi Anlat 1. Bölüm Neler Oldu?

Bir geçim kaynağı olmadığı için ailesi tarafından hor görülen Leyla Almanya’da babası, üvey annesi ve kardeşlerinin baskısı altında yaşamaya çalışır. Bebeği Rüzgar’ı tüm bunlardan korumak için büyük bir çaba göstermektedir.

Alper, varını yoğunu restoranına yatırmış, tüm zamanını ve enerjisini restoranını daha da tanınır hale getirebilmek için harcayan biridir. Alper’in işine ailesinden daha fazla vakit ayırdığını söyleyen eşi Berna Alper’den boşanmak ister. Alper’in 20 senelik arkadaşı olan Onur ile Berna’nın merak uyandırıcı kaçamak bakışmalarının altında yatan nedenin aralarındaki gizli aşk olduğu sonradan ortaya çıkar.

Restoranın tüm parasını Onur vasıtasıyla yapılan bir yatırıma bağlayan Alper’in ağabeyi Cihan ve eşine sürpriz yapmak isteyen Berna, Onur’un birdenbire ortadan kaybolmasıyla paniğe kapılır. Arabada tartıştıkları sırada ağabey Cihan, Berna ve Onur arasındaki yasak ilişkiyi öğrenir. Bunun üzerine panikleyen Berna trafik kazası yapar. Cihan vefat ederken, Berna komaya girer. Bu sebeple kimse kazanın gerçek nedenini bilmez. Cihan’ın cenazesi sırasında ortaya çıkan Onur ise olayın gizemini bir kat daha artırır.
bsa_1_bolum_2

Yollar Kesişir

Leyla’nın babası yasadışı işlere bulaşır. Babasının Haşmet’in adına çalışması, Haşmet’in tercüman ihtiyacına Leyla’nın koşmasına sebep olur. Haşmet’in Leyla’ya duyduğu hayranlık zamanla yerini aşka bırakınca Leyla’nın babasını, onunla evlenmeye ikna etmesi yönünde tehdit eder. Olaylardan bihaber olan Leyla, Haşmet’in merhamet dolu olduğunu düşündüğü ve oğlu Rüzgar’ı daha rahat büyütebileceği için Haşmet’in evlilik teklifini kabul eder.

Tüm varını yoğunu kaybeden Alper, arkadaşı Engin vasıtasıyla Haşmet ile iş yapmak üzere el sıkışınca Alper ve Leyla’nın hayatı da böylece kesişir.

Sır Perdesi Aralanır

Düğünün hemen öncesinde gerçekleri öğrenip kaçan gelin Leyla’nın tesadüfen Alper’in arabasına binmesi ile olaylar bambaşka bir boyut kazanır. Bakalım Leyla, Rüzgar’ı kurtarabilecek mi? Alper, Leyla’yı ele verecek mi? Peki Haşmet neler yapacak? Onur kimin için çalışıyor? Tüm sorularımızın yanıtlanması için önümüzdeki bölümü heyecan ve merakla bekliyoruz!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan