bana18

Bana Sevmeyi Anlat, Onur ve Berna arasındaki gizli ilişkinin ortaya çıktığı 18 bölümü ile ekranlardaydı.

Çiçek’in Kaçırılmasının Ardındaki Sürpriz İsim

Çiçek’in kaçırılma haberi ile herkes perişan olur. Alper çıldırmış gibidir. Çiçeği kaçıranın Onur olduğunu bir tek Berna bilir. Berna hatalarının farkındadır fakat elinden bir şey gelmez. Onur’a ulaşamaz. Çiçek’i Onur’un kaçırdığını söylemekten başka çaresi kalmaz. Onur’un ona saplantısı olduğunu ve uyandığından beri peşinde olduğunu söyler. Fakat Alper Berna’ya inanmaz.
Canan da Çiçek’in bulunması için elinden geleni yapar. Leyla Canan’ın çabasını gördükçe kendini ona biraz daha yakın hisseder.

Leyla Alper’e destek olmaya çalışırken Haşmet ise tatil planı yapmaktadır. Fakat Çiçek’in kaçırıldığını duyunca Haşmet de gitmekten vazgeçer. O da Alper’e yardım için elinden geleni yapar.

bana sevmeyi anlat 18. bölüm
Salih’in telefonunda Nezihe ismini gören Ayla dayanamaz ve numarayı arar. Karşısına çıkan Canan’dır. Fakat Ayla bunu anlamaz. Salih’in Nezihe’yi bulduğunu ve onunla gizli gizli görüştüğünü düşünür.
Salih ve Canan karşı karşıya gelir. Canan kızını daha yakından tanımak ister. Bunun için de Salih’in yardımına ihtiyacı vardır. Geçmişin hesaplaşmasını bir kenara bırakıp kızı ile ilgili her detayı öğrenmek ister. Salih Canan’a yardım etmeye ikna olur. Canan geçmişi ile yüzleşirken Salih de geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalır. Salih ve Canan konuşurlarken sırlarını bir kişinin daha bildiğini anlarlar. Fakat bu kişinin Ezgi olduğundan ikisinin de haberi yoktur.

Onur Berna’yı arar ve eğer gelmezse Çiçek ile kaçacağını söyler. Tüm konuşmaya Alper, Engin ve evdekiler şahit olur. Onur’un Berna’ya attığı konuma doğru yola çıkarlar. Çiçek’i kurtardıktan sonra Berna, Onur ve Alper hesaplaşmaya başlarlar. Bu hesaplaşma bir el silah ateşinin duyulması ile sona erer.
bana sevmeyi anlat 18. bölüm
Bu hesaplaşmanın sonunda kim kaybedecek? Berna yalan söylemeye devam edecek mi? Tüm merak edilenler 19. Bölüm’de cevap bulacak!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan