bana sevmeyi anlat 4. bölüm

Bana Sevmeyi Anlat, 4. bölümü ile ekranlardaydı. Haşmet bu bölüm de Leyla’nın peşinde. Haşmet’in Leyla’yı bulup bulamayacağının cevabı 4. Bölümde!

Leyla’nın Büyük Şaşkınlığı!

Leyla ile Alper’i Alper’in evinde gören Engin çok şaşırır. Aralarındaki samimiyet ise Engin’i çok rahatsız eder. Alper’in Engin’den böyle bir şeyi saklaması iki arkadaşın arasını bozar. Leyla böyle bir şeye sebep olduğu için çok üzülür. Alper’e her şeyi anlatmasının zamanı gelir. Alper de artık Haşmet’in eli kanlı bir katil olduğunu öğrenir.

Alper Leyla’yı saklaması için Onur’un annesine gider. Onu güvenerek bırakabileceği tek yer Onur’un annesinin yanıdır. İş de bulan Leyla için her şey biraz daha yoluna girmeye başlar. Fakat çalışacağı kişi Canan’dır ve Leyla’nın Canan ve Haşmet arasındaki arkadaşlıktan haberi yoktur. Canan ile işler ilk başta yolunda gitmese de gün sonunda Canan’ın yanında işe başlar.

bana sevmeyi anlat 4. bölüm
Haşmet, iyileşmeye başlayan Salih için çemberi iyice daraltır. Salih çocukları için endişelenmeye başlar. Fakat Hakverdi’nin nerede olduğunu bulamaz. Hakverdi’nin uyuşturucu satmaya çalıştığı adamlar Hakverdi’nin yerini Haşmet’e söylerler. Haşmet Engin’i Hakverdi’yi bulması için Bodrum’a yollar. Engin Hakverdi’nin izini bulur fakat Hakverdi’nin başına talihsiz bir kaza gelir.

Engin Haşmet’e Leyla’yı bulduğunu söyler. Fakat nasıl bulduğu ile ilgili bir şey söylemez. Haşmet Leyla’nın neler yaptığını öğrenmek için peşine adam takar.

Alper için evde işler zorlaşmaya başlar. Eylül’ün başına buyruk halleri ve ablasının Alper’i küçümser tavrı Alper’in hayatını iyice çıkmaza sürükler. İş yerinde de Haşmet ile tartışan Alper için ipler kopsa da Haşmet’in bir kez daha güvenini kazanmıştır. Alper’i Engin de ikna edemez. Huzuru sadece Leyla’nın yanında bulduğunu fark eder.

bana sevmeyi anlat 4. bölüm
Haşmet ve Alper yollarını ayırmak konusunda anlaşır. En azından Alper öyle zanneder. Birlikte katılacakları bir toplantı Leyla, Canan ve Alper için büyük bir sürprize gebedir.
Leyla yine kaçmaya çalışacak mı? Canan Leyla’nın kim olduğunu öğrenince ne yapacak? Alper ve Leyla birbirlerini tanıdıklarını saklayabilecekler mi?

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan