bana sevmeyi anlat 5. bölüm

Bana Sevmeyi Anlat, 5. bölümüyle yine sevenlerini ekrana kilitledi.

Leyla’nın Zor Anları

Yeni işine ve patronu Canan Hanım’a alışmaya çalışan Leyla, toplantı odasında Haşmet ve Alper’le karşılaşır. Haşmet’in kendisini bulmasıyla, endişelenerek yerini Alper’in söylediğini düşünür. Ancak Alper, her zamanki soğukkanlılığı ve desteğiyle, ne kadar güvenilir olduğunu Leyla’ya bir kez daha kanıtlar.

Haşmet, Leyla’yı ürkütmekten ve onu kaybetmekten korkmaktadır. Bu nedenle, Leyla ona
yaklaşmadan ona karşı bir adım atmaya çekinir. Bir yandan, bu denli kötü bir adam olup; âşık olduğu kadına zarar verememenin çelişkisiyle ezilirken, bir yandan da yaptığı kötülükleri gizlemeyi ustalıkla başarır.

bana-sevmeyi-anlat-2
Alper, Haşmet’in yaptıklarının sadece bir oyun olduğunu düşünerek Engin’le yüzleşir. Ayaküstü yapılan hararetli bir tartışma sonucu, Alper’in Haşmet hakkındaki şaibeli düşünceleri yavaş yavaş silinmeye yüz tutar. Leyla’nın toplantıda olanları anlatmasıyla, Ezgi’nin de düşünceleri değişir. Leyla cesaretini toplayıp, davette Haşmet’le konuşarak, onun iyi bir adam olduğuna ikna olur.

Hakverdi’nin kaza haberini alan Aydın Ailesi, olay yerine ulaştıklarında Hakverdi’nin ölüm haberini alır. Aileye destek oluyormuş gibi görünen Haşmet, Leyla’ya sahip olmak için aileyi iyice kendine bağlamaya çalışır. Haşmet, Hakverdi’nin cinayetini Tekin’in üzerine yıkarak, Salih’in Tekin’i öldürmesine sebep olur.

Bana Sevmeyi Anlat 6. Bölüm’de neler olacak? Sabırsızlıkla bekliyoruz!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan