babamın-günahları-resmi

Kış sezonuna duygu yüklü hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosu ile damgasını vuran Babamın Günahları dizisi, çocuğu için hayatta kalmaya yemin etmiş bir baba ve kızının hikayesi ile 2. bölümüne imza attı bile. Babamın Günahları, çarpıcı hikayesiyle oldukça iddialı gözüküyor, bize de sakın kaçırmayın demek kalıyor!

  • “Helal Olsun” Dedirten Bir Babalık!

Kızının yaşaması için her zorluğu göze alan bir baba düşünün. Hem de yıllarca kızının varlığından habersiz… ANS Prodüksiyon’un imzası ile, Abdullah Oğuz’un yönetmenliğini üstlendiği Babamın Günahları, ekran başındakilere duygu dolu anlar yaşatırken, baba-kızın hikayesi herkesi derinden etkiledi. Kızını sahiplenici duruşu ile kalplerimizde yer kazanan Ozan’ın harika babalığına teşekkürler…

babamin-gunahlari-zeyno-kimdir-ozanin-yesimin-kizi

  • Duygu Yüklü Bir Hikaye!

Hayatı babasının ellerinde olan bir kızın yakalandığı amansız hastalık…  Kötü şeyler, zaten hep masum ve iyilerin başına gelir değil mi? Zamanında aşkı için işlemediği bir suçu üstelenen Ozan, şimdi ise kızının ilik nakli için hayat savaşı verecek. Birbirlerinden habersiz geçen yılların üzerine, Ozan’ın hayatında kızı Zeyno’nun varlığı bir mucize oldu. Üstüne üstlük artık kendisini yeni bir suça feda edemeyeceği bir sebebi var o da biricik kızı Zeyno.

,9Cs7JZZBJEixRDQaKxT7cw

  • Aşkı Hissettiren Oyunculuk!

Yeni dizilerde aradığımız en önemli detaylardan biri olan oyunculuk kavramının hakkını veren iki başarılı oyuncu ile karşı karşıyayız. Yeşim rolünü canlandıran Melisa Sözen ve kusursuz babalığı ile Ozan karakterine can veren Kadir Doğulu çiftinin uyumu göz ardı edilemeyecek kadar başarılı. Özellikle izleyiciye duyguyu tam olarak hissettirmenin zorluğunu biliyor, yaşıyor ve neredeyse her gün “Olmuş mu şimdi bu ikili” deyip deneyimliyoruz. İşte, bu sefer olmuş. Çift, muhteşem uyumuyla izleyici beğenisini şimdiden kazandı bile.

babamin-gunahlari-ilk-bolum-fragmani-izle,PJtg1q-a8Ey8Io6tiuyMgw

  • Dizinin En Minik Kahramanı Zeyno!

“Minik yetenekler olur da bazılarının yıldızı hemen parlar”ın örneği Zeyno’ya hayat veren Gökçen Bilge Çiftçi’nin yaşam savaşına tanık olacağız. En minik kahraman Zeyno, geçmişten gelen büyük bir aşk hesaplaşmasının başarı öyküsüne dönüşmesinde kilit bir rol oynayacak. Özellikle ilk bölümdeki baba ve kızın buluşma anını üst seviyelere taşıyan minik yıldız, performansı ile izleyenlerini büyüledi.

,vEEhYMIS50ijeT6wjp6-iQ

Babamın Günahları Dizisini İzlemek İçin Tıklayın. 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan