cesur ve güzel 11. bölüm

Cesur ve Güzel izleyenleri koltuklarına çivileyen yeni bölümü ile ekranlardaydı. Sühan ve Cesur’un aldıkları ani karar ilerleyen bölümlerde neler getirecek?

Cesur Ve Sühan Evleniyor!

Sühan garajda gördüklerinden sonra babasının Cesur’un ailesini öldürttüğünden emin olur. Babasına olan tüm güvenini kaybeder. Babasından intikam almak için yapacağı en iyi hamle Cesur ile evlenmek olur. Cesur’un da en baştan beri istediği budur ve kozlar bir kez daha Cesur’un eline geçer. Fakat Sühan bu evliliğin normal bir evlilik olmayacağı konusunda Cesur’u en baştan uyarır. Cesur da bu evliliği kendi sigortası olarak görür. Fakat sonunda ikisi de hislerine karşı koyamayacaktır.

cesur ve güzel 11. bölüm
Tahsin ise her yerde Sühan’ı arar. Fakat Sühan ve Cesur, yer yarılır içine girer. Bülent, Korhan, olaya karışan herkes sorguya alınır. Cesur’un Mithat’ın deposunu bastırması ile artık Mithat da güvenli bir kale değildir. Tüm olayların en önemli tanığı Mithat’tır. Fakat Mithat’ın kalbi de bu olanlara daha fazla dayanmaz ve hayatını kaybeder. Sühan, Korhan ve Cesur ölenin Tahsin olduğunu düşünür. Fakat hastaneye geldiklerinde içlerine su serpilir. Hastanede Sühan ve Tahsin yüz yüze bir hesaplaşma yaşarlar.

Banu Cesur ve Sühan’ın evliliğini durdurmaya çalışması bir işe yaramaz. Bu evlilik Banu’yu delirtir. Daha önce Cesur için intihar ettiğinin Bülent tarafından yüzüne vurulması ile Banu için işler iyice çıkmaza girer.

Cahide’nin oyunu Cesur ve Sühan’ın evliliği ile geri planda kalır. İstediği etkiyi yakalayamayan Cahide yine de Korhan’ı kendinden uzak tutmayı başarır. Fakat şimdi Cahide’yi başka bir sürpriz bekler. Sühan’ın annesinin vasiyetini öğrenen Cahide, tüm çiftliğin Sühan’a kalacağını öğrenir ve yeni planlar yapmaya başlar.

cesur ve güzel 11. bölüm
Mithat’ın ölümü ile depoda kaçak elmalar da ortaya çıkar. Elmaslar, Tahsin’in şirketinin zeytinyağının taşındığı tırlarla taşınmaktadır. Tahsin ve Cesur gazete sayfalarında yerlerini alırlar. Sühan da bu arada boş durmaz ve Cesur’un gerçek niyetini araştırmaya devam eder. Bir tarafı onun yalancı olduğunu söylese de diğer tarafı Cesur’a güvenmek ister.

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan