cesur ve güzel 20. bölüm

Ekranların soluksuz izlenen dizisi Cesur ve Güzel, 20. bölümüyle ekranlardaydı..

Sühan’ın Hamileliği Yürekleri Yumuşatacak Mı?

Sühan ve Cesur’un kalpleri hala beraber olsa da, mahkemede evliliklerini sona erdirirler. Sühan boşanmak istediğini söylese de Cesur’un mahkemeye gelmesi ve boşanmak istediğini söylemesi onu derinden yaralar. Bu boşanma sadece Tahsin’i mutlu eder.

Korhan, Cahide’nin yalanlarını öğrendikten sonra kendini toparlayamaz. Cahide bebeğin kendisinden olduğunu söylese de, Korhan artık Cahide’nin hiçbir dediğine inanmaz. Tüm olanları Tahsin’in de öğrenmesi ile işler iyice karışır. Tahsin, Korhan’ı herkesin önünde rezil eder ve şirketten kovar. Korhan aldığı darbelere artık dayanamaz ve kendini öldürmek ister; fakat son anda kurtarılır.

cesur ve güzel 20. bölüm
Sühan ayrılığın ardından içine kapanır. Kimseyle konuşmak istemez. Şirin ise hep Sühan’ın yanındadır. Onu Cesur konusunda cesaretlendirmeye çalışır. Şirin, Sühan’ın üzerindeki yorgunluğun ve bitkinliğin sadece üzüntüden olmadığını fark eder. Sühan’ı doktora götürmek için ikna eder. Her şeyin akışını değiştirecek bir gerçek ortaya çıkar: Sühan hamiledir.

Cahide, Korhan’ı onu sevdiğine ve bebeğin ondan olduğuna ikna edemez. Bir yandan da hamile olduğunu Hülya’dan saklamaya çalışır. Fakat başarılı olamaz. Cahide’nin hamile olduğunu anlayan Hülya, her şeyi şimdi daha net anlamaya başlar. Cahide, Hülya’nın ne kadar tehlikeli olduğunu bildiği için bebeğiyle ilgili çok korkar. Fakat yardım isteyebileceği kimse yoktur.

cesur ve güzel 20. bölüm
Tahsin şirket hisselerinin çoğunluğunu ele geçirip, Bülent’i de yanına alarak şirketteki işçilerin yarısını işten çıkarır. Bu olanlardan Cesur, Sühan ve Mihriban’ın haberi yokur. Rıza, Salih’i kullanarak Tahsin’i tuzağa düşürmek için bir plan yapar. Cesur, Salih’in Rıza’nın adamı olduğunu bilmez. Cesur, babasından intikam almak isteyen Korhan’ı yaptığı plana dahil eder. Bu plan sonunda artık şirketin tüm hisseleri Cesur’a geçmiştir.

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan