cesur

Cesur Ve Güzel Cesur Kıvanç Tatlıtuğ’un İzleyenleri Koltuklarına Çivileyecek 5 Muhteşem Bakışı

Sezonun tartışmasız en sevilen ve merakla takip edilen dizilerinden biri Cesur ve Güzel. Seyircinin Cesur ve Güzel’e bağlanmasının birçok nedeni var elbette. Merak uyandıran bir senaryo, güçlü oyuncu kadrosu, seçilen mekanların bizi adeta içine çekmesi… Bunların yanında bir neden daha var ki; söylemeden geçersek büyük haksızlık etmiş oluruz: Tabii ki Cesur’un izleyenleri koltuklarına çivileyen muhteşem bakışları!

Kıvanç Tatlıtuğ Cesur karakteri ile ekranlara çok güçlü bir dönüş yaptı. Cesur karakteri adeta Kı-vanç Talıtuğ’da hayat bulması için yaratılmış gibiydi. Geçmişin izlerini arayan bu adam, biraz inti-kam biraz da aşk ile harmanlanmış bu hikayeye bizi bizden alan bakışları ile unutulmaz bir dokunuş yaptı.

Şimdi en rahat köşenizdeki yerinizi alın ve “Cesur’un İzleyenleri Koltuklarına Çivileyen Muhteşem Bakışları”nın üzerinizdeki etkisini izleyin!

Bir bakış baktın, kalbimi yaktın!

Cesur her ne kadar intikamının peşinde olsa da aşk dolu bakışları gözümüzden kaçmıyor.

1-300x200@2x

O tek bir bakış neler anlatır neler!

Bir bakış ne kadar çok şey anlatabilir? Aşk, intikam, endişe, hırs… Cesur’un bakışları bize bu sorunun cevabının “sayısız” olabileceğini söyler gibi.

2-300x200@2x

Karşı koymak imkânsız desek?

Bazen düşünüyoruz da Sühan’ın yerinde olmak da çok zor…

3-300x200@2x

“Geliyor gönlümün efendisi” bakışı olsa bu olurdu!

Siz de bakışlarınız Cesur gibi daha vurucu olsun istiyorsanız kılık, kıyafetinizi, duruşunuzu, yü-rüyüşünüzü bakışlarınız ile senkronize etmeyi unutmayın.

4-300x200@2x

Bazen kelimeler de kifayetsiz kalır!

Cesur daha ilk bölümden “Bakışlarım ile buraları yakıp kavuracağım” der gibi.

5-300x200@2x

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan