genel

Yeni bir kanalda programını devam ettiren aynı zamanda Duru’yla ilgili kafasındaki tüm planları gerçekleştiren Can Manay, yeni bir ilişkiye başlayan ve hırslarını yeni aşkıyla yücelten Duru, hayallerini geride bırakıp yeni bir yola çıkan Deniz, Özge’nin vurucu darbesinden sonra kalbindeki yaralarla yaşamaya çalışan Sadık Murat Kolhan, Bilge ve Özge’nin yeni sürprizli hikayeleri, fiçipi üçlemesinin 2. Sezonu çi ile izleyenlerine kavuştu. Hedeflerinin önündeki engebeli yolları aşabilenlerin ve bu yolda yalnızca güçlü kalabilenlerin kazandığı öykü, çi’nin 2. bölümü puhutv ekranlarındaki yerini aldı.

Aşkın Öfke Dolu Yüzleşmesi Gerçekleşiyor Mu?

Kaçtığı en büyük şeyden ve kafasındaki soru işaretleri ile yüzleşmekten korksa da Duru, Deniz ile yeniden karşılaştığında nasıl bir yüzleşme gerçekleşecek? Yeni bir yol ayrımında olan Deniz için onu geri dönmeye ikna edecek bir şeyler hala var mı? Duru, Deniz ile yollarını kesin olarak ayırabilecek mi? çi’nin 2. bölümü tüm sır perdelerini aralıyor.

denizdurukarsilasma

Kendisiyle Halen Tanışamadığımız Özge, Yine Sürprizlerle Dolu!

Can ve Duru kavuşurken, Sadık Murat Kolhan ve Özge için yepyeni bir hayat başlamıştı. Özge, hayattaki yeni başlangıcıyla kendine mi yakınlaşıyor yoksa işsiz, parasız ve yalnız kalmamak için kendinden mi uzaklaşıyor sorularıyla akıllarda bir ikilem yaratsa da Özge’nin sürprizlerle dolu bir karakter olduğu, çi’nin ikinci bölümü ile bir kez daha hafızalarımıza kazınıyor.

özge

Beklenen Karşılaşmanın Başrolü Deniz, Can Manay’a Neler Yaptıracak?

Bazen, yeni başlangıçlar için bir takım şeylerin yıkılması gerekir. Aşkın acımasızlığının yarattığı hırs, öfke ve kin gibi duygular da bu yıkımların bir sonucudur. Ardında Deniz’i bırakan Duru, bu yıkımın sonunda korkusuzca en önde olduğu bir hayata kavuştu.  Can Manay’ın daha önce sonsuz aşkı için neler yapabildiğini gördük. Bakalım Duru’yu kaybetmemek adına sırada neler var?

canduru

Duru, Hayallerine Ne Kadar Yakın? 

Duru, hayalleri uğruna kendini kanıtlamak için çaba sarf etmeye devam etse de Can Manay’ın varlığı, Duru’nun geleceği için başrolde. Duru, Deniz ile bir araya geldiğinde kendini göstermek için hırslanacak mı yoksa hayallerinden koşar adımlarla uzaklaşacak mı ve tabii Can bu üçgenin neresinde duracak?

duru

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan