onecıkan2

Duru, hayallerini gerçekleştirmek adına attığı Can Manay adımı ile arkasında bıraktığı limon ağacının, hayallerinin önündeki en büyük engel olmasından korkmuyor mu gerçekten? Deniz’in müzikale geri dönüşü ile beraberinde gelişecek olaylar, Can Manay ve Duru arasındaki ilişkiyi yeniden  şekillendirecek mi? Düğümlerin teker teker çözüldüğü çi, bizleri 3. Bölümü ile buluşturdu.

Deniz, Duru ve Can Aşkını Nasıl Etkileyecek!

Aşkın arkasına saklanmış yüzleşmeler, akıllarımıza Can olmasaydı Duru, Deniz’den ayrılma cesaretini bulamayacaktı gibi düşünceleri getirmiyor değil. Duru’nun eksiklerini kapatan, her daim yanında olan Can Manay’a karşı tek bir isteği Can için bir emir de olsa, Duru uğruna yaptıklarının bedelini nasıl bir karşılıkla ödeyecek merak ediliyor. Deniz için ise mutlaka bir planı olduğunu düşünsek de Can Manay bu.

candeniz

Özge ve Sadık Defteri Açılmadan Kapanıyor Mu?

Asansördeki karşılaşmalarından sonra Özge ve Sadık arasında yaşanan tesadüfi karşılaşma nasıl bitecek? Sadık, Özge için incinmeye devam mı edecek yoksa eski iktidarına yeniden mi sahip olacak? Özge’yi durdurmanın yolu eskiden olduğu gibi yine Sadık Murat Kolhan’dan ile iş birliği mi yoksa kesin bir ayrılık mı?

ozgesadık

Başrol Savaşının Galibi Kim?

Baş dansçı olma uğruna Duru’nun neleri karşısına aldığına fi’den alışkınız. Başrol olma uğruna Can Manay’ı kullanan Duru, hayallerine çok yakınken karşılaşacağı engellerin sorumlusu kim? Can Manay Duru’nun hayallerine yakın olmasından gerçekten memnun ve mutlu mu? Kendinden başkasına tahammülü olmamasıyla tanıdığımız hırs küpü Duru’nun Ece ile olan başrol savaşında kim galip gelecek?

durubasdanci

Özge, Can Manay’ın Geçmişinde Aradığını Bulacak Mı?

Eline her fırsat geçtiğinde Can Manay’ın geçmişine biraz daha yakından bakarken kendini bulan Özge, 3. Bölümde aradıklarına biraz daha mı yakınlaşıyor? Birçok kadının ve kendinin canını yakmakla sorumlu tuttuğu Can’a karşı içindeki öfke ve hırsı dindiremedikçe geçmişi didiklemeye devam eden Özge’yi durdurabilecek olan şey ne?

özge

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan