önecıkan

4.Bölümü ile puhutv ekranlarındaki yerini alan çi, her bölümünde olduğu gibi izleyenlerini gelecek bölümü için merakta bırakmayı başardı. Deniz’in dönüşü ve müzikal çalışmalarına devam etmesi, Duru’nun Afife rolü için verdiği savaşı, Can Manay’ın herkesi ters köşe yapacak planları ve Özge’nin öfke dolu intikam planlarıyla, soluksuz izlenilen çi dizisinin 4.Bölümü’nde neler oldu?

Özge, Can Manay’ın Geçmişini Hırsla Kazıyor!

Can Manay’ın gizemli ve sırlarla dolu geçmişi, Özge’yi Duru ile konuşmak zorunda bıraksa da Özge’nin bu çabası intikam duygusunu, Duru’nun iyiliği için kullanacak gibi gözüküyor. Özge’nin Sadık ile iş birliği yapmak zorunda oluşu, ikili arasındaki buzları eritmeye yetecek mi?

özge

Duru ve Deniz Arasındaki Gerginlik Sürüyor!

Deniz ile birlikteliğini sonlandırdığı andan itibaren geçmişindeki sarmaşıklardan kurtulduğunu düşünen Duru için Deniz’in geri dönüşü ve yaşanan tatsız gelişme başrol savaşının öfkesini daha da kızıştıracak. Duru, çok istediği Afife rolü için Deniz engeline takılacak mı?

durudeniz

Can Manay Kimden ve Neden Kaçtı?

Olmazları her daim olduran Can Manay’ın da korkuları var elbette. Ortadan kayboluşu ile Duru’ya verdiği tepki aşkın büyüsünü bozmaya yetmese de Duru’ya yaptığı yardımları Can Manay’ın hatası mı yoksa planlarının bir parçası olarak mı göreceğiz, merakla bekleniyor.

canmanay

Bilge’den Beklenmedik Bir Hareket!

Bilge’nin en başından beri Can Manay hayranlığına şahidiz. Bu hayranlığı bir kez daha kanıtlayacak olan Bilge’deki değişimin sebebi Can Manay hayranlığının ötesinde bir duygu olma yolunda ilerliyor. Can Manay’ı birçok kişiden daha iyi tanıyan Bilge, Can’ın güvenini sarsacak mı?

bilge

Duru Can’a olan aşkını kanıtlayabilecek mi?

Yaşanan gelişmelerle Duru, büyük aşkını en başta Can’a sonrasında ise herkese kanıtlamak zorunda kalacak. Afife müzikalinin tanıtımında herkesi şoke edecek gelişme Özge’nin hiç hoşuna gitmese de Duru ile konuşmak için sarf ettiği çaba ne yönde ilerleyecek?

durucan

çi’nin 4.Bölümünü İzlemek İçin Tıklayınız. 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan