önecıkan

Geçtiğimiz bölümde alevlenen Can Manay ve Duru aşkı, sürpriz evlilikleri ile heyecanı ikiye katlamıştı. Özge Egeli’nin planları, Duru Manay’ı, Can’ın gizemli geçmişine yakınlaştıracak mı sorusu, sürpriz gelişmelere imza atan çi’nin 5.bölümü ile cevabına kavuşuyor.

Deniz’e Gelen Sürpriz!

Şahit olduğu evlilik haberinin ardından Ece, Ada ve Nilay’ın oluşturduğu üçgenin arasında sıkışıp kalan Deniz, Ada’nın prova sırasında yaşadığı olayın ardından Duru ile yeniden karşı karşıya gelecek. Nilay’ın sürprizi, yeni bir aşkın kapılarının açılmasına sebep olacak mı?

denizduru

Can Manay, Geçmişinden Kurtulmak İstiyor! 

Zorlu bir çocukluğun ve büyük hatalarla dolu gizemli geçmişinin, Duru ile olan birlikteliğini yaralamasından korkan Can, eski sevgilisi Billur’un kendine yeni bir hayat çizmesini isterken Billur’dan neyin sözünü alacak? Uzun zaman sonra ikili arasında yaşanan yüzleşmenin ardından Billur’un korkuları mı yoksa intikam duygusu mu ağır basacak?

canmanaybillur

Özge’nin Planı, Bir Hayata Daha Mâl Oluyor! 

Billur ve Can Manay arasında geçen konuşmanın ardından karşılıklı olarak verilen sözlere rağmen Özge’nin Billur’u planına dahil etme ısrarı devam edecek. Yeni planının hazırlıklarını yaparak Billur’u ikna etmeye çalışan Özge, kaybettiği eski işi ve huzurlu hayatının intikamını alabilecek mi?

özgebillur

Sadık Murat Kolhan, Özge’nin Planına Ortak mı Oluyor? 

Can Manay’ın olayların üzerini örtme konusunda ne kadar başarılı olduğuna hepimiz şahidiz. Özge’nin yeni planı için mutlaka bir B planı olduğunu düşünsek de yaşanan gelişmeler izleyenleri şaşırtacak. İntikam savaşında Özge’nin yanında görebileceğimiz Sadık Murat Kolhan, yeniden Can Manay’ın karşısındaki yerini alacak mı?

sadık

Can Manay, Planı Önleyebilecek mi? 

Özge’nin planı için her şey yolunda gitse de Can’ın hamlesi kanaldaki düzeni değiştirebilecek kadar büyük olacak. Bu hamle, kimleri nelerden vazgeçirecek ya da kimleri neler için hırslandıracak? Can, Duru’ya olan aşkının zedelenmemesi adına yeni düşmanlarının intikamları ile baş etmek zorunda mı kalacak?

canmanay1

çi dizisinin 5. bölümü için tıklayın. 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan