önecıkan

puhutv’nin gözdesi çi’nin 6. bölümü için yine nefesler tutuldu. Başarılı bir bölüme imza atan çi dizisinde yaşanan gelişmeler, bir haftalık bekleme süresi için bizleri sabırsızlandırmayı başardı. Nilay’ın İstanbul’a gelişinden rahatsızlık duyan Duru’nun, Can Manay’a karşı  tavrındaki değişiklik 6. bölümün her sahnesini merakla izlettirdi.

Ece ve Duru Yakınlığı Kısa mı Sürecek?

Beklemediğimiz bir şekilde yakınlaşan Duru ve Ece başrol savaşının aksine birbirlerine sırlarından bahsederek müzikalde bir ortaklık kurdular. Ada’nın hangi hamlesi ile Duru, beklemediğimiz bir anda Ece’ye düşman olacak ve yeniden alevlenen başrol savaşından kim galip çıkacak?

ada

Sadık Murat Kolhan’dan Özge Yardımı!

Billur’un ölümünden sonra Can Manay hamlesi ile karşı karşıya kalan Özge’ye, yardım eli Sadık’dan gelmişti. Özge’nin yanında kalması konusunda ısrarlı davranan Sadık, Can Manay intikamı için Özge’nin yanındaki yerini alacak gibi gözüküyor.

özgesadık

Can Manay’ın Gizli Elleri!

Nilay’ın kim olduğunu öğrendikten sonra Duru’nun hal ve tavırlarından bazı anlamlar sezip, onu eski yöntemlerinden biriyle takibe alan Can, karşılaştığı manzara karşısında nasıl bir tepki verecek? Duru’yu kaybetmeyi göze alabilecek mi?

manaycan2

Sağ Kollar Değişiyor Mu?

Sadık Murat Kolhan ve Nadir arasında yaşanan gerginliğin arasına sızan Can Manay, yine her olaydan alnının akıyla sıyrıldı. İki isim içinde elinde koz bulunduran Can Manay, ikili arasında nerede duracak? Sadık Murat Kolhan ise gücünü azaltacak gelişmeden haberdar olacak mı?

manaycan

Tehlikeli Dert Ortaklığı!

Ece’nin müzikalden ayrılışının ardından başına gelen talihsiz olaydan kendini sorumlu tutan Duru, Deniz ile yaptığı dert ortaklığı onları, geçmişi yeniden gündeme getirecek. Gerçekleşen yakınlaşmanın şahidi Bilge, gördüğü manzara karşısında kayıtsız kalabilecek mi?

urudebi

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan