6

7. bölümü ile ekranlara gelen puhutv’nin gözde dizisi çi, tutkunlarına soluksuz bir bölüm izletmeyi başardı. Can Manay’ın korkulu rüyası ile yüzleşmesi ve bu yüzleşmenin ardından vereceği tepki, onu yeniden Eti’ye muhtaç edecek mi? Eti’nin Can Manay için şaşırtıcı planı ise tutkulu bir aşkı merakta bırakırken, Can Manay’ın gizemli geçmişini yeniden gün yüzüne çıkaracak.

Sadık’ın Kararı!

Özge’nin sayesinde Numan’ın ihanetini öğrenen Sadık’ın, Numan için vereceği karar merak duygumuzu giderek artırıyor. Özge ile iş birliği içerisinde olan Sadık’ın, Can Manay planı sonlanmış değil. Belki de Özge’nin de yardımlarıyla Can Manay’ın geçmişini kurcalayan ikilinin planları yeniden başlıyordur…

2

Can Manay’ı Seviyor musun Duru?

Deniz ile yakınlaşmasının ardından Can’a karşı olan tavır ve hislerinde büyük bir değişime şahit olacağımız Duru, Can Manay ile olan ani ve tutkulu aşkına son vermek istiyor mu gerçekten? Deniz ile yakınlaşmasının ardından kafalarımızda beliren “Deniz’e hala aşık mı?” sorusu ise yanıtına kavuşmayı bekliyor.

5

Duru’dan Uzak Tutma Planları!

Can Manay’ın “Can Manay” olması için Duru’dan uzak kalması gerektiğini düşünen Eti ve diğer yandan Duru’nun ihanetine tanıklık eden Bilge’nin iş birliği ikili arasındaki aşkı sekteye uğratacak mı? Etrafta olan gelişmelerden herkesten önce haberdar olan Can Manay ise bu duruma izin vermeyecek gibi gözüküyor. Bilge ve Eti’nin verdiği sır neleri değiştirecek?

3

Eti’nin Beklenmedik Hamlesi!

Hepimizin tahmin ettiği üzere, Duru ile yaşadığı aşkta Eti’yi bir tehlike olarak gören Can Manay, Eti’den kurtulmak isteyecektir. Eti’nin Can’ın bu isteğine karşılık olarak atacağı büyük adım, Can’ın tüm dengelerini yeniden bozmaya aday olacak gibi gözüküyor.

1

7. Bölümü İzlemek İçin Tıkla. 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan