10

Çukur sokaklarında yaşanan kanlı savaşın ardından mahallelinin birlik ve beraberliği hepimize derin bir oh çektirdi. Çukur’dan öğrendiğimiz bir şey var ki, aile olmak için kan bağı değil, kalp bağı yeterli. Çukur’da Koçovalı Ailesi’ne destek olan herkesin, kocaman bir aile olduğu da her bölümde olduğu gibi bir kez daha kazındı hafızalarımıza. 11. bölümü ile ekranlardaki yerini alan Çukur’un büyük ailesi, bu kez de Çukur’da dengeleri alt üst edecek Yamaç ve Vartolu çekişmesi ile mi karşılaşacak?

Yamaç’ın Çukur Zaferi!

Serdar ve diğer Koçovalı düşmanlarından alnının akıyla ayrılan mahalleli, bu sükunetini elbette Yamaç Koçovalı’ya borçlu. Bu borç ile İdris’in tesbih ve silahına kavuşan Yamaç, gücünü tüm düşmanlarına kanıtladı. Fakat, verilen savaşın ardından hasar gören ailelerin maddi ihtiyaçları, Yamaç’ı beklemediği hangi gelişme ile karşı karşıya getirecek merakla bekleniyor.

1

İdris’e Gelen Mektup!

Dostlar Kahvesi’ne İdris adına gelen mektup, İdris’i geçmişi sorgulamak adına harekete geçirmeyi başardı. Gelen mektupla geçmişine dair bir gelişmeden haberdar olan İdris, Sultan Koçovalı ve diğer aile üyelerinden bu durumu saklamak isteyecek mi ya da saklayabilecek mi?

4

Vartolu Yamaç Karşılaşması!

“Kimsin sen?” tartışması üzerine Yamaç’ın Vartolu’nun geçmişine dair yaptırdığı araştırmalar sonucunda zarar gören Meke, Yamaç ve Vartolu’nun arasını yeniden kızıştırdı. Bu olayın intikamını almayı ve Vartolu’nun gerçekte kim olduğunu ortaya çıkarmayı kafasına koyan Yamaç’ın ilk hamlesi ne olacak?

3

Selim’in Yeni İş Birliği!

Koçovalı Ailesi’nde sesinin duyulmamasından ve Yamaç’ın arkasına saklanmaktan şikayetçi olan Selim, Koçovalı ihanetine devam ediyor. Bu ihanet sırrını ne zamana kadar saklayabilecek sorusu ve mahallelinin bunu öğrendiğinde nasıl bir tepki vereceği, dizi ile ilgili en büyük merakımız olarak kalmaya devam ediyor.

5

Sena ve Yamaç Aşkında Neler Oluyor?

Çukur’a bir türlü alışamayan ve Koçovalı Ailesi’nin diğer gelinlerinden oldukça farklı bir tavır sergileyen Sena için Çukur’da yaşanan son olaylar bardağı taşırdı. Çukur’dan ayrılma kararı alan ve Yamaç’ın yanında olmasını bekleyen Sena’nın bu isteği, Yamaç tarafından karşılık bulamadığında neleri göze almasına sebep olacak?

2

11. Bölümü İzlemek İçin Tıklayın. 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan