onecıkan

Her yeni bölümünde olduğu gibi izleyenlerini harika bir senaryo ve oyunculuğa şahit eden Çukur dizisi, 14. bölümüyle ekranlardaydı. Dizinin 13. bölümü öyle bir anda bitti ki bu bölümü iple çektiğimizi söylemek yerinde bir tespit oldu. Vartolu’nun kimliğine çok yaklaşan Yamaç’ın artık gerçeği öğrenmesini dileyerek izlediğimiz bölümde heyecan doruklardaydı.

Yamaç ve Paşa Yüzleşiyor!

Sena ve Aliço’nun yardımıyla en yakınındaki tüm sırların peşine düşen Yamaç, Paşa’nın cezaevinde bulunma nedenini ve Kasım ile alıp veremediğinin ne olduğunun peşine düşmesi bizleri şaşırtmadı. Tüm bunların sebebini öğrenmek isteyen Yamaç, geçmişteki sır perdesini aralayabilecek mi?

paşa

Vartolu ve İdris Kasım’ın Peşinde!

Paşa’nın planının başarısızlıkla sonuçlanmasının ardından, Kasım’ın peşine düşen İdris ve Vartolu aynı kişiyi aradıklarının farkına varacak mı? Yaşanan patlamanın ardından Kasım’ın ortadan kaybolmasına sebep olan kişinin kim olduğu ise İdris ve Vartolu’yu kızdıracak gibi gözüküyor.

idrisvartolu

Saadet’in İlk Aşkı!

Saadet, önceleri Vartolu’nun kimliğinden habersiz olsa da “ilk aşklar asla unutulmaz” dedirten anlara imza attı. Sevdiği adamın hem çocukluk aşkı hem de babam dediği İdris Koçovalı’nın oğlunun katili olmasına dayanamayan Saadet, çareyi Sena’da arayacak ancak bu durumu Yamaç’tan saklayabilecek mi?

saadet

Deli Dolu Aşk!

Boşanma aşamasında olsalar da Sena ve Yamaç çifti birbirlerine olan aşklarını bir kez daha kanıtladılar. Yamaç’ın Çukur’a olan bağlılığını artık anlayan Sena’nın, Yamaç’a yardım etmek için elinden geleni yapması bizleri şaşırttı. Yamaç ve Sena çifti tüm engelleri aşarak mutlu kalmayı başarabilecekler mi?

senayamaç

Yamaç’ı Hüzne Boğan Gerçek!

Vartolu’nun elinde bulundurduğu tapu adresini takip ederek onun gerçeğine bir adım daha yaklaşan Yamaç ve Vartolu karşılaşmasının ardından Yamaç’ın Kasım’ın itirafı ile gerçeği öğrendiğinde yaşadığı duygusal anlar, birçoğumuzu ağlattı.  Vartolu’nun Çukur’a olan nefretinin sebebini öğrenen Yamaç ve Vartolu ikilisinin yüzleşme anları merakla bekleniyor.

vartoluu

14. bölümü İzlemek İçin Tıkla. 

 

 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan