onecıkan

Vartolu ve İdris Koçovalı arasında geçen kıyasıya mücadele Çukur’da söz sahibi olma savaşını yeniden başlattı. 27. bölümü ile ekranlara gelen Çukur’da, Yamaç ve Sena arasındaki sırlar gün yüzüne çıkarken; Saadet’in evlilik haberi ile Vartolu’nun savaşı yeniden alevlendi.

Verdim Gitti!

Nedret’in Vartolu’ya olan öfkesi, Saadet ve Vartolu arasındakileri gündeme getirmiş, İdris Koçovalı da bu bilgi karşısında gerekeni yapmaya başlamıştı. Vartolu’yu öfkelendiren bu hamleler, Saadet’in evlendirilmesinin önünde engel olamadı. Ancak Vartolu bu aşktan kolay kolay vazgeçemeyecek gibi gözüküyor.

saadet,

Yamaç, Sena’nın Sırlarının Peşinde!

Yamaç ve Emrah’ın yüzleşmesi, Sena’nın aleyhine ilerliyordu. Artık Sena’nın bir şeyler sakladığından emin olan Yamaç, bu sırların peşine düştü bile. Sena’nın geçmişini incelikle takip eden Yamaç nelerle karşılaşacak ve geçmiş sırlar ikili arasında neler yaşanmasına sebep olacak, merakla bekliyoruz.

yamac

Çukur’un Dertleri mi Sena mı?

İlk bölümden bu yana Yamaç’ın savaşlarından kendi için savaş vermesini istemiyordu. Bu bölümden itibaren bunun ardındaki sebebin, geçmişte yaşadıkları olduğunu anladık. Yamaç, Sena’ya yardım etmek isterken,  Sena’nın bu yardımları kabul etmemesi ve Sena’nın başına gelenler ikilinin arasına buzlar mı koyacak?

sena

Çukur’da Yangın Alarmı!

Yamaç hem Çukur’un hem de Sena’nın dertleri ile boğuşurken, çıkan yangının azizliğine uğradı. Yangından kurtulmasını sağlayan Vartolu ise beklenmedik bir şekilde Çukur halkını şaşırttı. Peki bu yangının sebebi neydi?

vartolu

Selim’in Öfkesi Artıyor!

Geçtiğimiz bölümde Selim ve Sultan arasındaki anlaşmazlık Selim’i ailesine karşı tavır almaya itiyordu. Vartolu Emrah ve Nazım arasındaki ortaklığa kaldığı yerden devam edip etmeyeceğine karar verecek olan  Selim düşmanlığa nasıl bir adım atacak?

selim

27. Bölümü İzlemek İçin Tıkla. 

 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan