önecıkan

Geçtiğimiz bölümün sonunda Selim’in, Cemil’i öldürmesi ile yeni bölümü sabırsızlıkla bekledik. 29. bölümü ile ekranlara gelen Çukur’da düğüne bomba gibi düşen haber herkesi derinden etkilerken Cemil’in ölümünden sorumlu tutulanlar kimler oldu?

Selim’in Korkusu!

Selim’in Koçovalı ihaneti tam gaz devam ederken, Cemil’i öldürmesi üzerinde büyük bir korku yarattı. Ancak bu korku oldukça kısa süreliydi. Metin ile işbirliği içinde Cemil’i hızla ortadan kaldıran Selim’in bu ihaneti ve yeni işbirliği onu her geçen gün Koçovalılar’a karşı öfkelendirmeye devam edecek mi?

selim

Şikayet Nedir?

Vartolu beklenmedik bir şekilde kendini hapishanede buldu. Ancak bu durumun sebebinden habersizdi. Saadet’in mutsuzluğu ile yanıp tutuşan Vartolu, onu tekrar görmek için nasıl bir yol izleyecek? Vartolu, düğünün iptal olduğunu öğrenenince Çukur’da biraz daha söz sahibi olmak isteyecek gibi gözüküyor.

vartolu

Büyük Tuzak!

Çukur’da silah dağıtmaya başlayan ve kopacak fırtınanın hazırlığını yapan Vartolu’yu engelleme görevi yine Yamaç’a kaldı. Ancak Selim, Nazım Emrah ve Vartolu işbirliğine karşı yenik düşen Yamaç ve Çukur sakinleri, bu işbirliğini çözmeye ne kadar yakın?

işbirliği

Sena ve Emrah Arasında Neler Oluyor?

Yeni iş birliği kurbanlarından bir diğeri olan Sena için hazırlanan plan, Emrah tarafından uygulamaya konuldu. Sena’nın psikologa gitmesi ve ilaç alması hepsi Emrah’ın planları dahilindeydi. Peki, Emrah’ın Sena için hazırladığı tüm bu planların amacı neydi?

sena

29. Bölümü İzlemek İçin Tıkla. 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan