1

30. bölümü ile ekranlara gelen Çukur, geçtiğimiz bölümleri anımsatan bir bölüm ile karşımızdaydı. Bir yanda İdris’in kahvede rehin altında tutulması ve ona yardım eden Çukur sevdalıları… Diğer bir yanda, Yamaç, Emmi, Paşa ve Selim’in yaşadığı zor anlara tanıklık ettik. Peki, bitmek bilmeyen Çukur belaları yeni düşmanlıklarla mı sonlanacak?

İdris’i Kurtaran Kim?

Daha önce Yamaç’ı birçok tehlikeden kurtaran Vartolu, bu kez de babası için kendini riske attı. Uzun zamandır ikili arasında soğuk rüzgarların esmesi, Vartolu’nun bu adımından şüphe duymamıza sebep oldu. Elbette Vartolu’nun bu iyiliğinin karşılıksız olacağını düşünmüyoruz, çıkarının ne olacağı ise büyük bir merak konusu.

5

Sena’ya Neler Oluyor?

Emrah’ın oyununa gelen Sena, gittiği psikolog tarafından verilen ilacın yan etkilerini şimdiden göstermeye başladı. Emrah’ın bu planının amacının ne olduğu halen akıllarda bir soru işareti. Peki Emrah’ın Sena’ya zarar verecek bu hamlesi karşısında duracak isim kim olacak?

3

Kaptan Nerede?

İçlerinde Selim, Yamaç Emmi ve Paşa’nın olduğu gemide planlar istenildiği gibi gitmedi. Soğuk hava deposunda kapana kapatılan isimlerin yaşam savaşı verdiğine şahit olduk. Beklenmedik bir şekilde bu dertten kurtulsalar da bu olay kolay kolay kapanmayacak gibi gözüküyor.

4

Karaca’nın Amacı!

Aşkın’a duyduğu kıskançlık ile vakti zamanında Celasun ile yakınlaşmaya çalışan ancak başarısız olan Karaca, şimdi ise Akşın ve Celasun’un arasını yapmaya hazırlanıyor. İkili arasında geçen konuşmanın ardından Karaca’nın pişmanlığı, bizleri yanıltacak mı, merakla bekleniyor.

2

30. Bölümü İzlemek İçin Tıkla. 

 

 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan