6

31. bölümü ile nefeslerimizi kesen Çukur’da, Vartolu ve Yamaç arasındaki mücadele yeniden alevlendi. Sena’nın düştüğü tuzak, Saadet’in merakla beklenen durumu ve Selim’in sırrının açığa çıkması belki de Çukur’un kaderini belirleyecek gelişmelerdi. Çukur’un kaybedilme tehlikesi, Koçoavalı’ların zaferine dönüşecek mi?

İyiliğin İçin Saadet!

İdris Baba, Saadet’in iyiliği için onu Vartolu’dan uzaklaştırmaya çalıştığını ilk kez dile getirdi. Duygu dolu konuşma, Saadet’i rahatlattı mı ya da ikna oldu mu henüz anlayamasak da bu aşk defteri kolay kolay kapanmayacak gibi gözüküyor.

1

Para Bulunacak mı?

Koçovalılar için uzun bir süredir yaşanan kayıplar sadece can değil, mal kaybına da yol açtı elbette. Şimdi bu mal kayıpları maddi sıkıntılar olarak geri dönüyor. Çukur’un Koçoavalıların elinden kayıp gitmemesi için kimler nelerden feragat edecek?

7

Vartolu’nun Hoşuna Gitmeyecek!

Çukur’a düşmanlık bayrağını asan Vartolu, beklemediği bir sürprizle karşı karşıla kaldı. Tek çaresi para bulmak olan Yamaç’ın yeni oyunu tüm hızıyla başlarken, Vartolu’nun yediği vurgun Çukur’da nasıl sonuçlar doğuracak?

3

Ne Yaptın Sena?

Sena’nın ilaçlar yüzünden artık iyice kontrolden çıkan davranışları, Saadet’in canıyla sınandı. Saadet’in hamile olup olmadığı konusundaki şüpheleri artık yaralanmasıyla tamamen rafa mı kalkacak?

4

Yamaç’ın İsyanı!

Selim’in büyük sırrı Aliço sayesinde açığa çıkacak gibi gözüküyor. Yamaç’ın uzun zamandır çözmeye çalıştığı bu düğüm, büyük bir hayal kırıklığı ile mi sonlanacak?

5

31. Bölümü İzlemek İçin Tıkla. 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan