7

Sezon finaline sayılı bölümler kala Çukur’da yaşananlar pek hayra alamet değildi. Selim’in büyük sırrının önünde hiçbir engel kalmaması, Vartolu’nun intikam ateşi ve kurulan iş birlikleri Koçovalılar için büyük bir tehlike haline gelmeye başladı. Peki, Çukur’un elden gidiyor oluşunun önünde durmaya kimlerin gücü var?

Sena Ölümün Eşiğinde!

Kullandığı ilaçlardan artık benliğini kaybeden Sena’yı kurtarmak çok zor. Saadet’i bıçaklamasının ardından durumu öğrenen Yamaç, Sena’ya yardım eli uzatabilecek mi? Emrah’ın Sena ve Yamaç’ın kaderini değiştirecek bu oyunu son  bulacak mı? Emrah’ın planının son adımı olan akıl hastanesi, Sena’nın çıkmazı olacak mı?

1

Celasun’un Abisiyim!

Geçtiğimiz bölümde Karaca’nın desteği ile Akşın’ı istemeye karar veren Celasun nasıl karşılanacak. Artık İdris babası ve Yamaç abisinin desteğini kazanan Celasun, Akşın ile sözlenebilecek mi? Aşkın ve Celasun’un aşkı Nedret engeline takılmadan rıza kazanabilecek mi?

2

Hain Planlar!

Mahallede yaşanan beklenmedik bir olay yeniden Vartolu ve Yamaç’ın aynı safta yer almasına sebep oldu. Peki, yaşanan bu gerginliğin sebebi neydi? Selim, Vartolu, Emrah ve Nazım arasındaki iş birliğinin bu işte parmağı olup olmadığı büyük bir merak konusu.

5

Yüzleşmelerin En Büyüğü!

Vartolu’nun İdris ile görüşme isteği, ikiliyi bir kez daha yüzleştirdi. Vartolu, artık bir sona yaklaşıldığının sinyalini verdi. Peki bunun anlamı neydi? Çukur’un elden gitmesi anlamına gelen bu ima, İdris Koçoavalı’yı kızdırsa da Vartolu kararından emin gözüküyordu. Bu yüzleşmenin ardından İdris’i şoke eden gelişme ise, artık Çukur’da hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağının kanıtı oldu.

3

Beni Niye İstemedin Hiç?

İdris Koçoavalı, Vartolu ile yaşadığı yüzleşmenin şokunu atlatamadan karşısında oğlu Selim’i buldu. Küçük yaşlarından beri içinde biriktirdiği her şeyi babasına bir bir anlatan Selim’in yalnızlığı, İdris’i derinden etkiledi. Ancak bu ailesine yaptığı ihaneti değiştiremezdi. Yüzleşmenin sonunda ortaya çıkan Selim’in isteği ise İdris’e zor anlar yaşattı.

4

32. Bölümü İzlemek İçin Tıkla. 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan