5

33. bölümü ile ekranlara gelen Çukur, büyük sürprizlerle dolu bir sezon finaline imza attı. Çukur’un sarsılmazlığı büyük bir yıkıma uğratıldı ve uzun zamandır bu anı bekleyen Vartolu, Çukur’un sahibiydi artık. Selim’in ihanetini öğrenen İdris Koçovalı, şaşırtıcı bir şekilde evi Çukur’dan vazgeçti. Gelecek sezonda Çukur’da yaşanacak mücadeleleri ve Çukur’da ölen kişilerin kim olduğunu merakla beklediğimiz dizide, Koçovalı’lar yeni hayatlarında nasıl bir yol izleyecek?

İdris Baba Evinden Oldu!

Oğlunun ihanetinden sonra yıkılan İdris Koçoavlı için artık bu mücadelede pes etse de etmese de bir farkı yoktu. Çukur’u evi, ailesi, her şeyi olarak gören İdris, Vartolu ve oğlu Selim karşısında yenik düştü. Sevdiği kişileri bir bir kaybetti. Yamaç’ı artık uğraşmaması için ikna etmeye çalışan İdris, bu yenilgiyi kabul etmesiyle hepimizi şaşırttı. Belaların Koçovalı’lar tarafından hızlıca çözülmesine alışkın olduğumuz dizide bu kez bambaşka bir tablo ile karşı karşıya kaldık.

3

Sena’nın Tuzağı Çözüldü mü?

Emrah’ın tehlikeli oyununun sırrı, sonunda Yamaç’ın ellerindeydi. Psikiyatr Ece Hanım’ın aslında kim olduğunu öğrenen Yamaç, soluğu muayenehanede aldı ve artık hesap sorma vaktiydi. Sena’nın kurtulması için elinden geleni ardına koymayan Yamaç, Emrah’a nasıl bir ders verecek? Nazım ve Emrah’ı Çukur’da bekleyen sürpriz onları hayattan koparacak mı?

4

Saadet’in İhaneti!

Sezon finalinde ortaya çıkan sırlardan birisi de Saadet’in büyük sırrıydı. Özellikle bu duruma tepkisini en net biçimde koyan Sultan Anne, artık Saadet’in Koçovalı’lara ait olmadığını dile getirdi. Kızım dediği Saadet’in Vartolu aşkına karşı çıkan Koçovalı ailesi, Saadet’in gidişini izlemekle yetindi. Saadet ise soluğu Vartolu’nun yanında aldı.  Peki, Saadet’in evden ayrılışı ve Vartolu’ya gidişi bu kadar kolay olacak mıydı? Vartolu bu galibiyet karşısında gerçekten mutlu mu ve Saadet’in büyük sorusuna yanıtı ne?

1

Düğüne Bomba Düştü!

Sonunda Celasun canından çok sevdiği Aşkın’a kavuştu. Çukur’un can damarına yapılan silahlı saldırı Koçovalı Ailesi’ni kanlar içinde bıraktı. Düğüne sonradan gelen ve gördüğü manzara karşısında yıkılan Yamaç, kardeşinin ihanetinden en büyük darbeyi aldı. Gelecek sezon Çukur’da kimlere veda edeceğiz, merakla bekleniyor.

2

33. Bölümü(Sezon Finali) İzlemek İçin Tıkla. 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan