çukurt kapak

34. bölümüyle birlikte sevenleri ile kavuşan Çukur, bıraktığı yerden devam ediyor! Sezon finalinde Koçovalı’ların büyük bir darbe yedikten ve dağıldıktan sonra ne durumda oldukları bu bölümle birlikte cevap buluyor. Çukur’dan, Sena’dan ve ailesinden ayrı düşen Yamaç toparlanabilecek mi? Cumali, Karakuzu’larla olan bu savaşta yer alacak mı ?

Çukur artık Karakuzu’ların!

Çeto ve Mahsun, kimsesizlerden oluşturdukları Karakuzular Çetesiyle, Çukur’un hakimiyetini ele geçirir. Koçovalı’ların yokluğunda Çukur halkı yeni sahiplerinin tiranlığı altında yaşamaya başlar!

Adsız

Cumali öldü mü?

Tecritten yeni çıkan Cumali’nin hapishane müdürüyle olan tartışmasından suikast girişiminden sağ çıktığını öğreniyoruz. Koğuşa geri döndüğünde kader arkadaşlarının ilgisiyle karşılaşan Cumali’nin dikkatini hapishaneye yeni giren bir genç çeker. Hapishaneye yeni giren bu genci Cumali’ye tellak olarak gönderirler. Bu gencin davranışlarından şüphelenen Cumali, şişlenmekten kurtulsa da kafasını yere vurduğu için çok kan kaybeder. Doktorun ölüm saatini ilan etmesiyle diğer mahkumlar perişan olur.

cumali

Çukur’un intikamcısı kim?

Çukur’da her ne kadar dengeler değişmiş olsa da kimliğini bilmediğimiz birileri sessiz kalmıyor. Gece vakti Karakuzu’ları öldürüp üstlerine mesajlar iliştiren gizemli intikamcı kim? Koçovalı’lardan biri mi yoksa Çukur’un yerlilerinden birisi mi? Direkt olarak Çeto’yu hedef alan mesajlar, Çeto’yu sinirlendirir ve Mahsun’dan bu işle özel olarak ilgilenmesini ister.

mesaj

Çeto sözünü tutacak mı?

Saadet’i elinde bulunduran Çeto, Vartolu’dan kendisi için uyuşturucu üretmesini ve uyuşturucunun nasıl yapıldığını kendi adamlarına öğretmesini ister. Eli mahkum olan Vartolu bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. İş bittiğinde Saadet’i serbest bırakacağı konusunda söz veren Çeto’ya güvenir. Ancak Sena’yla karşılaştıklarında, Sena bu adamlara hiçbir şekilde güvenmemesi konusunda Vartolu’yu tembihler.

sena ve vartolu

Yamaç, Çukur’a döner!

Kendini Çukur’dan uzağa sürükleyen Yamaç bir barda şarkı söylemeye başlamıştır. Kendini her şeyden soyutlayan Yamaç, kendine tek amaç olarak Sena’yı bulup onla barışmayı belirlemiştir. Ama kendini Çukur’dan çıkarsa da Çukur’u kendinden çıkaramaz. Feride’nin bebeğini Çeto’nun elinden kurtarmak için Çukur’a geri döner. Çeto’yla yüzleşen Yamaç, Karakuzu çetesi tarafından dövülerek ölüme terk edilir. Ölüme terk edildiği yerden gizemli birisi tarafından kurtarılır!

çukur

34. Bölümü İzlemek İçin Tıkla.

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan