öne cıkacak

Çukur yine nefes kesen bir bölümle bizlerleydi! Selim’in gün yüzüne çıktığı bölümde Koçovalı’lar sonunda hamlelerini yapmaya başladı. Vartolu’nun katılmasıyla birlikte güçlenen ekip, Karakuzu’ların işlerine çomak sokmaya hazırlanıyor!

Çukur’u Geri Alacağım!

Yamaç, Çukur’un gençlerini toplar ve Çukur’u geri alacağını herkese duyurur. Ancak karşısındaki gençlerden beklediği desteği alamaz. İnsanların adına konuşan Celasun, artık Koçovalı’ların isminin Çukur’daki herkese zarar verdiğini anlatır. Hatta kardeşi kardeşe kırdıklarını söyler. Beklediği desteği bulamayan Yamaç, Celasun’dan en azından Medet’in yerini öğrenir.

çukuru geri alacam

Vartolu ve Cumali Ortaklığı!

Vartolu ve Cumali, Cumali’nin eski bir defterini kapatmak için beraber yola koyulurlar. Cumali’nin hapis yatmasına sebep olan adamın peşine düşerler. Cumali ve Vartolu birbirleriyle yer yer esprili yer yer gerilimi yüksek bir şekilde atışarak adamı yakalarlar. Birbirleri arasında kavga ettikleri sırada adam ellerinden kaçar!

cumali ve vartolu

Selim Kendini Gösterir!

Saklandığı gölgelerden çıkan Selim artık babasına kendini gösterir. Yaptıklarından pişman olan Selim hiçbir şey demeden İdris Baba’nın evinin önünde dolanır durur. Nereye gitse peşinden gelir ama konuşmaya yüzü olmadığı için hiçbir şey söyleyemez. İdris Baba’nın onu ilerleyen zamanlarda affedip affetmeyeceği merak konusuyken bu bölümde Selim pek istediğini alamaz!

selim

Üç Silahşörler İş Başında!

Vartolu’nun katılmasıyla ekip güçlendi ve daha detaylı planlar yapabilir hale geldi! Cumali bu kardeşi pek kabul edemese de birlikte çalıştıklarında güzel işler başarabilecekler gibi duruyor! Karakuzu’ların uyuşturucu planlarını baltalamak için hemen planlara başlayan üçlü Vartolu’nun bağlantılarını kullanarak düşmanları ters ayakta yakalamayı planlıyor!

3 silahşör

Hain Pusuda Sürpriz İsim!

Karakuzu’ların planlarını baltalamak isteyen Cumali ve Vartolu, Cumali’nin belalıları tarafından pusuya düşürülür. Ava giderken avlanan ikili dezavantajlı bir durumdayken düşmanlarla çarpışmak zorunda kalır. Mermilerinin de bitmesiyle çok çaresiz durumda olan ikilinin imdadına Medet yetişir! Ve onları son anda bu pusudan kurtarır! Kardeşi gibi gördüğü Medet tarafından kurtarılan Vartolu epey duygulanır!

hain pusu

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan