çukur 38

Geçtiğimiz bölümde Karakuzular’ın işlerine çomak sokmaya çalışan Koçovalı Kardeşler ters köşeye düşmüştü! Afgan Çetesiyle yapılan anlaşmayı bozmaya çalışan Koçovalılar’ın ellerine geçen koca bir hiç olmuştu! 38. Bölümle birlikte Cumali, Vartolu’nun onlara ihanet ettiğinden şüphelendi ve kardeşlerin arasında yine gergin bir ortam oluştu!

Celasun’un Bitmeyen Çilesi!

Karaca’ya ev yerleştirmesi için yardım eden Celasun bu sırada Akşin’i yalnız bıraktı. Annesinin de evde olmamasıyla Akşin yemek yapmaya çalışırken yangın çıkardı! Eve geldiğinde korkunç bir manzarayla karşılaşan Celasun adeta yıkımı yaşadı! Yangında zarar gören birinin olup olmadığı uzunca bir süre izleyenleri korkuttu!

Cealsun

Afganlar Hesabını Sordu!

Afgan Mafyasının başı Raşit Fazlullah bu bölüm itibariyle ilk kez göründü! Sakin ve korkutcu bir görüntüye sahip olan Raşit Fazlullah, hiç şakası olmayan bir adam imajı çizdi! Adamlarının ölmesi ve para dolu çantanın kaybolmasıyla sinirlenen Raşit, Karakuzular’dan hesap sormaya geldi! Beklediği cevabı alamayan Raşit, bunu kimsenin yanına kâr olarak bırakacak bir adam gibi görünmediği için vereceği cevap merak konusu oldu! Aynı ziyareti Koçovalı Kardeşlere de yapan Raşit, Cumali’nin saygısızlığına alınmış gibi göründü!

afgan

Cumali ve Yıldız Buluştu!

Geçtiğimiz bölümlerde bir geçmişlerinin olduğunu anladığımız Cumali ve Yıldız bu bölüm nihayet buluştu! Gaddar bir görüntü çizen Cumali’nin, Yıldız’ın yanında daha kibar olmaya çalıştığı gözlerden kaçmadı! İkilinin nasıl bir geçmişi olduğu ve bir geleceklerinin olup olmayacağı izleyenlerin ilgisini çekmeye başardı!

yıldız ve cumali

Cumali Kaçırıldı!

Yıldız’la olan buluşmasının ardından etrafı sarılan Cumali, Afgan mafyası tarafından kaçırıldı! Raşit’e saygısızlık yapan Cumali belki de bu yüzden mafyanın hedefi oldu! Kaybolan paralarının karşılığını bir şekilde almaya kararlı olan Raşit kolay pes edecek bir insana benzemediğini herkese gösterdi! Kapatıldığı hücredeki borular aracığıyla konuşabileceği bir kader arkadaşı bulan Cumali, bu arkadaşına birlikte kaçmayı önerdi!

Cumali

İade-i Ziyaret!

Cumali’nin Afganlar tarafından kaçırıldığını öğrenen Yamaç ve Vartolu, iade-i ziyarette bulundu! Yamaç parayı onların almadığını söyleyerek yani dürüst davranarak bu işten kurtulacaklarını sanacak kadar naif davranırken, Vartolu işe el attı ve Cumali’yi kurtarmak için ne yapabileceklerini sordu! Raşit, Cumali’nin canı karşılığında Vartolu ve Yamaç’tan imkansız bir görev istedi! Ancak aynı görevi Karakuzular’dan da istemesiyle Cumali’nin hücredeki kader arkadaşının Çeto olduğu ortaya çıktı! Bir hafta boyunca bu iki çetenin birlikte mi çalışacağını yoksa birbirlerinin yollarına mı çıkacağını öğrenmek için bekleyeceğiz!

iadei ziyaret

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan