Çukur 2. Sezon 7. Bölüm (14)

Çukur 2. sezon 7. bölümüyle yine nefesleri kesti! Geçtiğimiz bölümde işlerin iyice sarpa sarmasıyla Yamaç delirdi ve kontrolü tamamen eline aldı. Vartolu ve Medet’i kurtarmak için Afgan’a çocuğunu götürmesi gereken Yamaç, bu bölümde ne kadar önemli bir karakter olduğunu ortaya koydu!

Cumali Zincirlere Bağlandı!

Geçtiğimiz bölüm kendi imkanlarıyla kaçan Cumali’nin aklında sadece Çeto’yu öldürmek vardı. Başlarındaki Afgan gardiyan onları yakalamasa amacına ulaşması an meselesiydi! Böylece Çeto’nun canını kurtarmış oldu. Birbirlerine boyunlarından zincirlendikleri bir mekanizmayla karşılıklı oturan Çeto ve Cumali’nin uslu durmayacağı gün gibi ortadaydı. Cumali, Çeto’yu öldüreceğine bir kez daha and içti!

çeto ve cumali

Beni Siz Delirttiniz!

Geçtiğimiz bölümün sonundan itibaren balataları yakan Yamaç, başarılı bir şekilde Afgan’ın evine sızdı. Burada Cumali’nin tutuluğu yeri öğrendi ve yola koyuldu. Tek başına içeri dalan Yamaç, Afgan gardiyanları temizleyerek Cumali’yi kurtardı! Ama Çeto’yu Cumali’nin elinden kurtarıp kurtaramayacağı herkesin kafasında bir soru işareti uyandırdı!

beni siz delirttiniz

Celasun ve Araba Sevdası!

Çaldıkları araba başlarına bela olan Celasun ve ekibinin akıbetinin ne olacağı merak konusuydu. Söz verdiği sürede arabayı teslim edemediği için adamları esir alınan Celasun’un yeni bir araba bulması için gün sonuna kadar vakti kaldı. Bu sırada Kemal’den gelen çağrıyla onlarına yanına giden Celasun, karşısında tam da ihtiyacı olan tipten spor bir araba buldu! Celasun’un bu arabayı elde edip edemeyeceği bölüme heyecan katan faktörlerden biriydi!

araba sevdası

Rehine Takası!

Vartolu ve Medet’i kurtarmak için Afgan’ın oğlunu teslim etmesi gereken Yamaç, Mahsun’a Çeto’ya karşılık çocuğu değiştirme teklifini sundu. Mahsun teklifi kabul etse de Yamaç’ın onlara güvenmemek için yeterince sebebi vardı! Takasın yapılacağı yere geldiklerinde, Çeto’yu aldıkları gibi Yamaç’ı vuracaklarını kendi ağzıyla da söyledi. Ama Yamaç ve ekibi buna hazırlıklıydı. Başarılı bir şekilde gerçekleştirdikleri takas sonucunda artık Vartolu ve Medet’i kurtarmaları için hiçbir engel kalmamıştı!
Çukur 2. Sezon 7. Bölüm (9)

Beni Neden İstemedin Baba?

Yaptığı her şeyden çok pişman olan Selim, İdris Baba’nın peşinden ayrılmıyordu. Sonunda Sena’nın karşısında kendisini tamamen salan Selim’i, Sena Emmi’yle kaldığı eve götürdü. Erken uyanan Selim gidip babasının meyve tezgahını kurdu. Geldiklerinde çaylarını ikram etti. Çok göze batmadan kendini kabul ettirmeye çalışan Selim en sonunda annesinin hayatını kurtararak, İdris Baba’yla konuşma fırsatına erişebildi. Affedilmeyi beklemeyen Selim’in sormak istediği tek bir şey vardı. “Beni neden istemedin baba?”

Çukur 2. Sezon 7. Bölüm (5)

40. Bölümü İzlemek İçin Tıkla!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan