Çukur 2. Sezon 8 Bölüm (1)

 

2. Sezonuyla da seyirciyi ekranlara kitleyen Çukur dur durak vermeden devam ediyor! Geçtiğimiz bölümle birlikte tekrar biraya gelen Koçovalı kardeşlerin bu hafta Karakuzuların laboratuvarını hedefleri haline getirdi. İdris Baba’nın gençlik hikayelerinin ve çok daha fazlasının olduğu bölüm izleyenlerin nefesini kesti!

Baba Oğul Yüzleşmesi

Geçtiğimiz haftadaki bölümde Selim, İdris Baba’ya “Beni neden sevmedin?” diye sormuştu. İdris Baba bu sefer Selim’i karşısına alıp açık açık konuştu. Soruya doğrudan bir cevap vermekten çok kendi hayatından hikayeler anlatarak yaptı bunu. Ertesi gün pusuya düşürülen İdris Baba, günün ilerleyen saatlerinde intikamını alırken yanında birden Selim’i buldu. Bu ikilinin arasının daha da düzelip düzelmeyeceği merak konusu oldu!

Çukur 2. Sezon 8. Bölüm (4)

Yamaç, Vartolu ve Kimyager

Ersoy’u avcunun içine alan Yamaç, Karakuzu çetesinin uyuşturucularını yapan kimyagerin nerede tutulduğunu öğrendi. Vartolu ile olay yerine intikal eden ikili kimyageri ailesinin başına geleceklerle tehdit ederek yaptığı uyuşturucuları bozmasını sağlamayı amaçlamışlardı. Balkan mafyasıyla Karakuzu çetesinin arkasını bozacak bu plan gerçekleşecek miydi?

Çukur 2. Sezon 8. Bölüm (7)

Laboratuvar Baskını

Kimyagerin öldürülmesiyle planlarının yattığını anlayan Koçovalılar elleri ceplerinde bekleyecek değildi. Çatılardan laboratuvara giderek uyuşturucu yaparken kullanacakları suya farklı bir kimyasal karıştırarak maddeyi mahvedecek yeni planlarını devreye soktular. Bu planın gerçekleşmesi halinde Karakuzular çok ciddi sorunlarla karşı karşıya kalacak gibi duruyor!

Çukur 2. Sezon 8. Bölüm (9)

Mahsun’un Planı

Saadet’in vurulduğu zaman ilgilendiği Garip, dövülmüş bir şekilde tekrar odasına geldi. Mahsun tarafından dövüldüğünü söyleyen garip oradan kurtulmak istediğini Saadet’e söyledi. Saadet kıyamadığı çocuğa yardım istiyorsa Yamaç’ı bulmasını, onun kesinlikle yardım edeceğini söyledi. Yamaç’ı bulan çocuk gerçekten de aradığı yardım buldu. Buldu bulmasına ama bütün bunların Mahsun’un planı olduğu ortaya çıktı. Ve bu plan sayesinde artık Yamaç ve Vartolu’nun birlikte çalıştığı ayyuka çıkmış oldu!

Çukur 2. Sezon 8. Bölüm (10)
Cumali ve Damat İş Başında

Yamaç’ın işlerle ilgilenme biçimi hoşuna gitmeyen Cumali, kendi yöntemlerine başvurmaya karar verdi. Kendi yöntemi olabildiğince kuzu avlamak olduğu için yardım kullanabileceğini düşünen Cumali, Damat Celasun’u çağırdı. Tereddüt etmeden yardıma koşan Celasun’la ava çıkan Cumali hiç beklemediği bir sonla karşılaşabilir! Bölümün sonunda silahını Cumali’nin kafasına dayayan Celasun tetiği sıkabilecek mi?
Çukur 2. Sezon 8. Bölüm (12)

41. Bölümü İzlemek İçin Tıkla!

 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan