Çukur 2. Sezon 9. Bölüm (4)

Çukur dopdolu bir bölümle bizlerleydi. Düğümlerin tek tek bağlanmaya başladığı bu bölümde neler olmadı ki? Aile ziyaretleri, çete hesaplaşmaları, planlar ve karşı planlar! Bu dopdolu bölüm izleyenlere adeta bir resital yaşattı!

Tavşan Korktuğu İçin Kaçmaz

Sonunda İdris Baba’nın gençlik aşkıyla olan hikayesini öğrendik. Karşılıklı oturduklarında hala bir şeylerin canlı olduğunu gördüğümüz ikilinin hikayesini, İdris Baba’nın Selim’e anlatması sayesinde haberimiz oldu. Yıllar önce üç kurşun sıktığı bu kadına; tavşan korktuğu için kaçmaz, kaçtığı için korkar diyen İdris Baba’nın aslında hikayesinin yarım kalmış olduğunu gördük.

Çukur 2. Sezon 9. Bölüm (9)

Karakuzu Çetesi Celasun’u Aldı!

Son bölümde Cumali’yi öldürüp öldürmeyeceği merak konusu olan Celasun, Karakuzuların fark etmesi üzerine tetiği çekemedi. Ama yine de gerçekten tetiği çekip çekemeyeceğini bilemiyoruz. Olay yerinde tanınan Celasun, ertesi gün Karakuzular tarafından apar topar alındı. Mahsun’un elinden Çeto sayesinde kurtulan Celasun’u, Çeto tekrar Akşin’le tehdit etti! Celasun’un bu raddeden sonra ne yapacağı merak konusu oldu.

Çukur 2. Sezon 9. Bölüm (18)

Babaanne Ziyareti!

Sena’nın ısrarlarıyla Karaca, annesini ve Akşin’i alıp Sultan Ana’yı görmeye geldiler. Kapıda İdris Baba’yı da gören aile üyeleri göz yaşlarını tutamadı. İdris Baba’nın da epey duygulandığı gözlerden kaçmadı. Bu ziyaretin Sultan Ana’ya iyi geldiği çok bariz bir şekilde görülüyordu. Belki aile bir araya gelirse Sultan Ana’nın iyileştiğini görebiliriz!

Çukur 2. Sezon 9. Bölüm (10)

Baba Ziyareti!

Sena’nın Yamaç’a sürekli ısrar ettiği bu ziyaret sonunda gerçekleşti! Yamaç her ne kadar Cumali’yi ikna edemese de, Cumali en azından babasını uzaktan izlemek için oradaydı. İdris Baba’nın Yamaç’ı gördüğünde gözlerinin dolup “El öpmeyi de mi unuttun lan?” demesi izleyenleri göz yaşlarına boğdu! Günün ilerleyen saatlerinde İdris Baba’nın  Vartolu’yu da görmek istemesi hem Yamaç’ı hem Vartolu’yu şaşırttı. Vartolu’nun babasıyla oturup konuşması, sanki Saadet’le yaşıyormuş gibi davranması son derece duygusal bir sahneyi izlememize vesile oldu.

Çukur 2. Sezon 9. Bölüm (16)

42. Bölümü İzlemek İçin Tıkla!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan