Çukur 2.Sezon 10.Bölüm (3)

Bitmek tükenmek bilmeyen ters köşeleri ve dolu dizgin temposuyla Çukur, 2. sezonda herkesin nefeslerini kesiyor. Karakuzuların Vartolu’yu Saadet’le tehdit etmesiyle biten önceki bölümden sonra bu bölüm neler yapacağı merak konusuydu. Öte yandan Yamaç sürekli Karakuzuların işlerine çomak sokmaya devam ediyor. Ancak Çeto ve Mahsun içlerinde bir hain olduğunun artık farkında!

Vartolu Fiyakasını Düzeltiyor

İdris Baba’nın laflarından sonra Vartolu fiyakasını düzeltti ve onu tanıdığımız karizmatik haline geri döndü. Saadet’i kurtarmak için tekrar üretim yapması gereken Vartolu eski tanıdıklarına uğradı ancak aradığını bulamadı. Medet’le birlikte yeni plan yapan Vartolu, Saadet’i düşmanlarının elinden kaçırabilecek mi?

Çukur 2.Sezon 10.Bölüm (8)

Celasun’un Yeni Evi

Çeto, Avni’yle birlikte Celasun’a bir anahtar gönderdi. “Sığıntı gibi yaşama, karını da gözünden ayırma” diyen Çeto’nun niyeti tehdit ederek Celasun’u elinde tutmak olduğu çok net bir şekilde anlaşıldı. Celasun’un annesiyle tartışan Akşin de kendi canına kıymaya kalktı. Hepimizin yüreğini burkan Akşin’in bu hali ne olacak?

Çukur 2.Sezon 10.Bölüm (1)

Sena Akşin’i yanına alıyor

Akşin’in halini Karaca’dan haber alan Sena hemen olaya müdahil oldu. Celasun’u karşısına alan Sena, Akşin iyi olana kadar ona kendisinin bakacağını net bir şekilde belirtti. Celasun, Akşin’in gidişinin ardından göz yaşlarını tutamadı. Göz yaşlarını tutamayan bir diğer kişi de Akşin’in halini görüp elinden bir şey gelmeyen Yamaç oldu. Yamaç bunun üzerine ailesini her şeyin önünde tutacağını söyledi.

Çukur 2.Sezon 10.Bölüm (7)

Hain Arayışı

Son zamanlarda yaptıkları bütün işleri patlayan Karakuzular içlerinde bir hain olduğunun farkına vardı. Hatta bu haini bulabilmek için yanlış bilgi salıp Yamaç ve ekibini de tufaya getirdiler. Durumdan endişelenmeye başlayan Ersoy bu hain arayışının çok uzun sürmeyeceğini Yamaç’a uygun bir dille iletti. Ersoy’u avcunun içine alan Yamaç ondan kolay kolay vazgeçecek gibi durmuyordu. Bakalım bu hain arayışı nasıl sonuçlanacak?

Çukur 2.Sezon 10.Bölüm (11)

Vartolu’ya Tuzak

Saadet’e tencere içine bıraktığı notla mesajı ileten Vartolu onu hastaneden kaçırmayı planlıyordu. Plan Karakuzular tarafından fark edilmese muhtemelen işe de yarayacaktı. Ancak Vartolu notu bırakırken görüldü ve Çeto olaya bizzat el attı. Vartolu hastaneye girdiğinde onu bekleyenin Saadet olmasını bekliyordu ama çarşafın altındaki Çeto’dan başkası değildi!

Çukur 2.Sezon 10.Bölüm (10)

43. Bölümü İzlemek İçin Tıkla!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan