Çukur 2.Sezon 11.Bölüm (14)

Çukur’un 44. bölümü belki de şimdiye kadar izlediğimiz en güzel bölümlerden biri oldu! Temponun yüksek olduğu bölüm izleyenlerin göz yaşlarını tutamadığı sahnelere de sahipti. İdris Baba’nın eski günlere dönüşü, Yamaç’ın düzenlediği cenaze töreni, Cumali’nin anne babasını ziyareti ve Vartolu’nun Saadet’i görmesi derken seyirciler ekran başına kitlenip kaldı!

Yamaç Yeni Kimyageri Öğrenir!

Ersoy’u hastanede ziyaret eden Yamaç, ondan Karakuzuların yeni bir kimyager bulduğunu öğrendi. Hemen Salih’i yanına alan Yamaç, onun eski tecrübelerine dayanarak etrafta bu yeni kimyagerin kim olduğunu soruşturmaya başladı. Yamaç’ın bilmediği şeyse yeni kimyagerin Salih olduğudur… Bakalım Vartolu bu durum Yamaç’tan daha ne kadar gizleyebilecek?

Çukur 2.Sezon 11.Bölüm (10)

İdris Baba ve Ricacılar

Emmi, İdris Baba’ya ricacılardan söz etti. Ancak İdris Baba artık bu olaylarla ilgilenmediğini belirtti. Yenilmiş hisseden İdris Baba bu tarz olaylar için kendine güveni kalmamış göründü. Emmi’nin yanından ayrılıp Meliha’yı ziyaret eden İdris Baba belki de ihtiyacı olan tokadı Meliha’dan yedi. Bu tokatla kendine gelen İdris Baba eski günlerini aratmadı!

Çukur 2.Sezon 11.Bölüm (8)

Baba Ziyareti!

Metin, Kemal ve Celasun’dan İdris Baba’ya sürpriz bir ziyaret gerçekleşti. İdris Baba çocukları gördüğüne çok sevindi. Hep beraber meyhaneye gittiler ve sohbet ettiler. Ancak sohbetleri yüksek sesli Cem Karaca şarkısıyla bölündü. Şarkıyı açan Meke’den başkası değildi. Orada duygusal bir konuşma yapan ve sitem eden Mete haksız da sayılmazdı. Babasını Çukur’a gömemediğini söyleyen Meke mekanı sert bir şekilde terk etti.

Çukur 2.Sezon 11.Bölüm (12)

Gömün Beni Çukur’a!

Meke’nin durumuna üzülen İdris Baba durumu Yamaç’la konuştu. Yamaç, Berber Muhittin abisi için gerekeni yapmaya karar verdi. Çukur’da verilen selaya herkes çok şaşırdı. Meke selada babasının adını duyunca göz yaşlarını tutamadı. Bütün mahallelinin katıldığı cenaze töreni hem buzları eritirken hem de Karakuzulara karşı gözdağı oldu.

Çukur 2.Sezon 11.Bölüm (1)

Sonunda Aile Ziyareti!

Sena’nın telefonuyla harekete geçen Selim, Aliço’nun yardımıyla Cumali’yi annesinin evinin önüne kadar götürdü. Aliço’nun duygusal konuşmasına dayanamayan Cumali içeri girmeye karar verdi. Annesinin ellerine kapanan Cumali tam odayı terk ediyordu ki Sultan Ana konuştu! Cumali’yi görmek Sultan Ana’ya o kadar iyi geldi ki ilk kez ayaklandığını ve konuştuğunu gördük! Cumali ve İdris Baba’nın karşılaşması ise bütün izleyenlerin göz yaşı dökmesine sebep oldu.

Çukur 2.Sezon 11.Bölüm (7)

44. Bölümü İzlemek için Tıkla!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan