Çukur 2.Sezon 12.Bölüm (17)

Çukur yine ters köşelerle dolu bir bölümle bizlerleydi! Celasun’dan Yamaç ve Cumali’nin yerini öğrenen Mahsun harekete geçer ancak onu orada bir sürpriz beklemektedir! Karşılaştığı hoş olmayan sürprize karşılık vermek isteyen Karakuzular Çukur halkının erkek çocuklarına el koymaya kalkar! Yamaç henüz Salih olduğunu bilmediği kimyagerin peşinden koşmaya devam ediyor Salih de onu atlatmanın yollarını bulmaya çalşıyor!

Karakuzulara Ters Köşe!

Celasun’un peşine taktıkları adam sayesinde Yamaç ve Cumali’nin yerini öğrenmeyi bekleyen Karakuzu çetesi hoş olmayan bir sürprizle karşılaştı. Celasun, Yamaç’ı arayarak evden çıkmalarını söyledi. Yamaç ve Cumali onları öldürmeye gelen kuzuları bağlayıp yataklara ve odalara yerleştirdi. Mahsun ve adamları içeri girip ateş ettiğinde öldürdüğü kendi adamları oldu!Çukur 2.Sezon 12.Bölüm (9)

Selim Göze Giriyor!

İdris Baba’nın peşinden ayrılmayan Selim, göze girmek için eline geçen her fırsatı değerlendirdi. Emmi, İdris Baba ve Selim kahveye giderken karşılarına ricacı kadın çıktı. Emmi ricayı yerine getirmediği için onla yüzleşmek istemedi. Emmi ve İdris Baba oradan uzaklaştı ancak Selim’in aklında başka plan vardı. Gidip tek başına kadının kızını kurtaran Selim gitgide kendini affettirmeye yaklaşacak gibi duruyor.

Çukur 2.Sezon 12.Bölüm (7)

Kimyager Avı!

Yamaç kimyagerin peşini bırakmadı. Vartolu kimyager kendisi olduğu için Yamaç’ı sürekli yanlış yönlendirmeye çalışarak ihtiyacı olan zamanı kazanmaya çalıştı. Olaya el atan Cumali, Bilardocu denilen adamın yerini buldu. Yamaç ve Cumali beraber Bilardocu’yu görmeye gittiklerinde adamın öldürülmüş olduğunu gördü. Abisi Vartolu’yu kurtarmak için Medet bu işi tek başına halletti.

Çukur 2.Sezon 12.Bölüm (22)

Cumali ve Yıldız

Karakuzular öldürülen adamlarının intikamını almak için Çukur’daki çocukları çetelerine almaya başladı. Bunu duyan Cumali sakin kalamayıp Çukur’a tek başına girdi. Tuzağın içine körlemesine giren Cumali’yi oradan çekip çıkaran Meke oldu. Meke, Cumali’yi güvenli bir yerde kalması için Yıldız’ın evine bıraktı. Yıldız ve çocuklarıyla yemek yiyen Cumali belki de aradığı aile ortamını eski aşkının evinde buldu diyebiliriz.

Çukur 2.Sezon 12.Bölüm (3)

Karakuzuların Cesetleri Hafifliyor!

Taburcu olmak üzere olan Ersoy doktorundan ilginç bir şey duydu. Karakuzuların cesetlerinin öldükten sonra hafiflediğini ima eden doktor akşam morga gelmesini Ersoy’a belirtti. Ersoy morga gittiğinde ölen çete üyelerinin organlarının alındığını öğrendi. Bu olaydan sonra tiksinen Ersoy, Yamaç’a Karakuzuları bitirmesi için yardım etme kararı aldı.

Çukur 2.Sezon 12.Bölüm (21)

45. Bölümü İzlemek için Tıkla!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan