çukurrr

Çukur 2. sezon temposundan hiç ödün vermiyor! Geçtiğimiz bölüm yanına Celasun’u da alan Cumali, kimyageri öldürmek için yola çıkmıştı. Bildiğiniz üzere kimyager Salih’ten başka değil! Kaçmaya çalışırken Celasun’la karşılaşan Salih’in akıbetinin ne olacağı merak konusu olmuştu. Halis Karataş’ın konuk olduğu bu bölümde Yamaç ve arkadaşlarının çocukları Karakuzuların elinden kurtarabilecek miydi?

Celasun Salih’e Yardım Eder

Celasun, Cumali’yle gittikleri baskında Salih’i kurtarmak için harekete geçti. Mahsun’dan dayak yerken ona yardım edenin Salih olduğunu gören Celasun, Karakuzuların elinde kendisi gibi oyuncak olan Salih’e olan borcunu ödedi. Salih’e maske verip oradan kurtulmasını sağladı ve Salih bu olay sayesinde kendisine bir kader ortağı bulmuş oldu.

çukur 46

Çukur’un Çocukları

Bu bölümde en merak edilen konuları çocuklara ne olacağıydı. Seyircinin beklediğinin aksine Çeto ve Mahsun çocuklara çok iyi davrandı. Hatta çocukların içinden Karakuzu olmak isteyenler bile çıktı. Çeto’nun halk desteğinin ne kadar önemli olduğunun farkına varmasıyla Karakuzuların yol haritası biraz değişmiş oldu. Şimdi insanların kalplerini ve sadakatlerini kazanmayı hedefliyorlar. Yamaç ve ekibi çocukları kaçırmaya kalktığındaysa beyni yıkanmış çocuklar onlarla kaçmak istemedi!

çeto

Mahsun ve Sena

Mahsun’un Sena’nın evine girip çıkmak için bulduğu bahanelerin ardı arkası kesilmiyordu. Doğal gazı kestikten sonra su vanalarını da bozan Mahsun yine Sena’nın evine girmişti. Yamaç şüphelenerek Sena’dan Mahsun’un fotoğrafını çekmesini istedi. Sena buna karşı çıktığı için fotoğrafı çekip atamadı. Yamaç’ın şüphesinin ne kadar doğru olduğunu ilerleyen bölümlerde Sena kötü bir şekilde görecek gibi duruyor!

sena

Emmi Ziyareti

Yamaç ve Cumali hem akıl almak için hem de hasret gidermek için Emmi’yi ziyarete geldiler. Ziyaretleri esnasında Yamaç, Cumali’nin anne ve babasını görmeye geldiğini hatta annesinin iyileştiğini öğrendi. Emmi akıl istedikleri konuda yardım edemedi çünkü daha önce hiç Çukur’u kaybetmemişlerdi. Ziyarete sonradan İdris Baba katıldı. Ama ne katılmak! İdris Baba verdi veriştirdi. Hiç lafını sakınmadan konuşan İdris Baba, çocuklarını adeta sözleriyle dövdü!

idris baba

Cumali ve Yıldız Sinemada!

Babasının kendine aile kur laflarından etkilenen Cumali, Halis Karataş’ın sinemaya olan davetini fırsat bilerek Yıldız’ı da oraya çağırdı. Daha da yakınlaştığını gördüğümüz ikilinin bu ilişkileri nereye varacak merak konusu? Sinemada göz yaşlarını tutamayan Cumali’nin en son sinemaya yıllar önce Yıldız’la beraber gittiği de ortaya çıktı!

cumali

46. Bölümü İzlemek için Tıkla!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan