kahve

Çukur’un 47. bölümü yine seyircileri ekran başına kitledi! Yamaç, Ersoy’dan aldığı bilgiyle Çeto ve Mahsun’un işini bitirmeyi planlıyordu. Ancak Çeto ve Mahsun’un ölümü Saadet’in de ölümü anlamına geleceği için Salih’in bir şeyler yapması gerekiyordu. Heyecanın eksik olmadığı bölümde daha pek çok beklenmedik olay oldu!

Meliha’nın Verdiği Tespih

İdris Baba’nın laflarına alınan Emmi, İdris’e demediğini bırakmadı. Biri yardım istediği zaman geri çeviremem diyen Emmi’nin lafını Selim böldü ve kadınların öldüğünü söyledi. Elindeki tespihe bakan İdris Baba o zaman uyandı ve kadınların öldüren herifin cezasını kesti! Bu olayın ardından Meliha’nın yanına giden İdris Baba onu bu gaflet uykusundan uyandıranın tespih olduğunu söyledi.

idis baba

Selim ve Sultan Ana

İdris Baba’nın emriyle Selim annesini görmeye ve onunla ilgilenmeye gitti. Selim annesinin iyileştiğini görünce duygulandı ancak Sultan Ana’nın ettiği kurşun gibi ağır laflar onu derinden sarstı. Sultan Ana gidip çocuklarını görmesini tembihledi. Bu da demek oluyor ki yakın bir gelecekte ilk kez Akın Koçovalı’yı görmüş olacağız!

sultan ana

Kahve Baskını

Ersoy’dan alınan bilgiye göre Çeto ve Mahsun kahvede yalnız olacaklardı. Bunu bilen Yamaç ve ekibi sonunda onları öldürüp Çukur’u geri alacaktı. Ancak Salih’in elini kolunu bağlayan durum bu işin olmasını engel oldu. Medet kahveye gizlenip doğal gazı patlattı. Bunun üzerine Çeto ve Mahsun kaçtı. Cumali, Salih’ten şüphelenirken Yamaç onu sakinleştirmeye çalıştı.

kahve baskını

Salih ve Yamaç Yüzleşti

Aliço’nun bulduğu bebek bezinden Saadet’in yaşadığını ve doğum yaptığını anlayan Yamaç, sonunda Salih’le yüzleşti. Salih’e çok kızan Yamaç aynı zamanda da onu anlayabiliyordu. Hem amca olduğuna sevindi hem planlarının suya düşmesine üzüldü. Yamaç’ın Salih’e karşı anlayışlı davranmasına rağmen bu olayların sonrasında Sena’yla buluştuğunda ağladığında aslında ne kadar zorlandığını görmüş olduk!

yamaç ve salih

Selim Kızını Görmeye Gitti!

Annesinin laflarından etkilenen Selim sonunda kızı Karaca’yı görmeye gitti. İkili arasında gerçekleşen duygusal diyalog ekran başındakileri de etkiledi. Karaca babasına kimseye kendini affettirmeye çalışmamasını söyledi. Çünkü onu artık kimse affetmeyecek ama en azından ne yapacaksan arkasında dur dedi. Kızıyla olan bu konuşmalardan sonra Selim kalkıp kardeşlerinin evine gitti. Cumali’nin Selim’i görünce tepkisi ne olacak kimse tahmin edemiyor. Bunun cevabı için bir hafta beklememiz gerekecek!

selim

47. Bölümü İzlemek İçin Tıkla!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan