öne

Çukur 2. sezon 15. bölümüyle adeta sezon finali tadı verdi! İzleyenlerin nefeslerini kesen bölümde tansiyon hep çok yüksekti! Dananın kuyruğu bu bölümde koptu diyebiliriz. Selim’in kardeşlerinin yanına gelmesinden tutun Saadet ve çocuğuna ne olacağı gibi bütün dramatik sahneler bu bölümdeydi!

Selim Kardeşlerinin Yanına Geldi!

Annesinin ve kızının sözünü dinleyen Selim sonunda kardeşlerinin yanına geldi. Cumali’yle ilk duygusal bir sarılma yaşayan Selim sonrasında abisinden dayağı yedi. Yamaç gelip kurtarmasa hali ne olacaktı kim bilir? Evden çıktıktan sonra Salih’ten sıcak bir karşılama gören Selim en azından kendisini yavaştan kabul ettirmeye başlayacak gibi duruyor.

Selim cumali

Ölü Kahraman Ersoy

Ersoy’un ihaneti ortaya çıkınca Çeto ve Mahsun’un onun biletini keseceği belliydi. Çeto çetesini toplayıp onlara Ersoy’un kahraman gibi öldüğünü anlattı. Bu ihaneti fırsatı çevirmeyi bilen Çeto, motivasyon konuşmasıyla çetesiyle arasındaki bağı kuvvetlendirdi. Ersoy öldürülmeden önce Mahsun’a kuzulardan çalınan organlardan bahsedecekti ki Çeto onu susturdu!

ersoy

Çukurspor Gururla Sunar!

Balkanlar ve Karakuzular arasında olacak olan anlaşmayı Salih, Yamaç’a anlattı. Uyuşturucuların içerisine bomba saklayan ikilinin amacı Balkanlar ile Karakuzuları birbirine düşürmekti. Planları yolunda da gitti. Yamaç anlaşmayı yukarıdan Cumali, Metin ve Kemal ile birlikte izledi. Para transferi yapıldığı gibi de uyuşturucuları patlatmaya başladı! Ne olduklarını anlamayan Balkanlar ve Karakuzular birbirlerine ateş açmaya başladı. Çukurspor sonunda avantajı eline geçirdi.

aaal

Sonunda Aile Saadeti!

Karakuzuların planlarını suya düşüren ekibin şimdiki amacı Saadet’i kurtarmaktı. Salih ve Medet’i kurtarmak için tutulduğu depoya giden Celasun orada yakalandı. Selim, Aliço’dan Meke’den yardım istemesini istedi. Meke ve ekibi Salih ve Celasun’u kurtardı. Hemen Saadet’in tutulduğu yere giden Salih sonunda çocuğuna ve Sadiş’ine kavuştu. Günün sonunda Sadiş’i ve çocuğunu İdris Baba’ya götüren Salih günler sonunda huzur buldu.

idriss

Yamaç ve Salih’e Ne Olacak?

Gelen bir mesajla ayaklanan Yamaç kısa bir süreliğine ailesinden müsaade istedi. Aynı esnada da Cumali, Salih ile hesaplaşmayı bekliyordu. Yamaç, Ersoy’dan gelen mesajın söylediği yere gitti. Cumali ve Salih’te mezarlıkta aralarındaki husumeti bıçaklarla çözmeye karar verdi. Bölümün sonunda Yamaç iki kez vuruldu! Yamaç’ı vuran kim? Yamaç onu vuran kişiye “Neden?” dediğine göre tanıdığımız biri mi? Salih mi ölecek yoksa Cumali mi? Bu sorular bizi uyutmayacak gibi duruyor!

yamaçç

48. Bölümü İzlemek İçin Tıkla!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan