selim

Vartolu’nun Koçovalı ailesine girmesiyle geçmişine geri dönen Yamaç, doğup büyüdüğü mahalleye yeni aşkı Sena ile birlikte dönmüştü. Bu süreçten sonra üzerine bir çizik attığı geçmişin, karanlık sayfalarının yeniden açıldığı hikaye, Çukur  5. Bölümü ile yine adrenalin dozunu en yükseklerde tutmayı başardı!

Yamaç’ın Arama Çalışmaları Sonuç Verecek Mi!

İstanbul’un kalbi Çukur’un güvenliği Koçovalı ailesinden sorumlu olsa da kendi içlerinden birinin, var olan bu düzeni bozacak hamleler yapması kafalardaki soru işaretlerini giderek artırıyor, Yamaç’ın içlerindeki haini bulma çabası, mahalledeki intikam sayfasında koca bir boşluk mu bırakıyor?

yamaç

Sena ve Sultan Koçovalı Arasındaki Soğuk Rüzgarlar Hangi Yönde Esecek!

Yamaç ve ailesinin hayatına beklenmedik bir anda giren Sena’nın Sultan Koçovalı ile arasındaki ilişki, Çukur’daki meseleler nedeniyle tam bir gelin kaynana halini alamamaları bir yana, birbirlerine karşı uzun bir süre olumlu olmayacaklar gibi gözüküyor. Bakalım Sena, Çukur gerçeklerini öğrenmeye yakın mı?

sultan

Vartolu’nun Bir Sonraki Planı Ne?

İdris Koçovalı’nın yerini almaya kararlı Vartolu, Çukur’un köklerinden doğup büyümüş hırs ve öfke dolu, mahallesi için her şeyi karşısına almaya hazır Yamaç’a rağmen kendini Çukur’da kabul ettirmeyi başarabilecek mi?  Yamaç ile Vartolu kızışması 6. Bölümde de heyecan dolu anlara sebep olacak.

vartolu

Selim İle İlgili Gerçekler Açığa Mı Çıkıyor?

Kardeş de olsalar Yamaç ve Selim’in zıt iki karakter olduğuna Çukur’un ilk bölümünden beri şahidiz. Selim’in kendi çıkarları pahasına yapacakları mahallede birçok şeyi değiştirmekle kalmayacak; Selim’i, Koçovalı ailesine karşı telafisiz bir hataya sürükleyecektir.

selim

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan