onecıkan

İstanbul’un, başı belalardan kurtulmayan mahallesi Çukur’un etrafını saran karanlık yüzlerin peşine düşen Koçovalı Ailesi’nin mahallesi için verdiği büyük savaş, 6.Bölümde de gerilimi hat safhada tutmayı başardı.

Çukur’da Dengeler Bozuluyor Mu?

6. Bölümüyle ekranlara gelen, Çukur’da tansiyon giderek yükseliyor. İsa’nın ölümünün ardından Yamaç’ın yeni şüphelileri kimler olacak? Mahallede biriken kirli işleri temizlemek için çabalayan Yamaç, Çukur’daki dengeleri nasıl değiştirecek?

cukur

 Sena, Kendini Çukur’un Gerçeklerinde Buluyor!

Alışık olmadığı bir hayata Çukur’da merhaba diyen Sena, aşkın ve evliliğin heyecanına kapılmıştı. Peki, 6. Bölümde Sena’yı şaşırtacak olay ne? Yamaç’ın Çukur’dan uzaklaşamadığını anladığında neler değişecek, merakla bekleniyor.

sena2

 Selim’in Koçovalı İhaneti Fark Edilecek Mi?

Kardeşler arasında yaşanan gerilimin perde arkasında neler var? Vartolu ile Selim arasındaki anlaşmanın seyrini değiştiren Yamaç mı olacak?  Kardeşler arasındaki kıyasıya mücadele, 7. Bölüm için nefeslerimizi tutturacak gibi gözüküyor.

selim

Vartolu’dan Koçovalı Hamlesi!

Çukur için söz sahibi olma isteği ile harekete geçen Vartolu’nun, onu Yamaçla yüzleşmek zorunda bırakacak hamlesi, ikili arasındaki kızışmayı artıracak gibi gözüküyor. Koçovalıları üzecek her şeyi planlayan Vartolu’nun hamlesi neleri değiştirecek?

vartolu

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan