onecıkan

“Kimin mahallesi burası” kavgasının 7. Bölümüne imza atan Çukur’da son gülen kim olacak?

Geçen bölüm, İdris Koçovalı’nın yokluğunda Çukur’da söz sahibi olan Yamaç’ın Vartolu ile gerilim dolu çekişmesi 7. Bölümde de heyecanı hat safhada tutmaya devam ediyor. İdris’in mahalleye geri dönmesiyle, büyüyen kızışmada son durum ne olacak sorusu izleyicileri yine ekranlara kilitlemeyi başardı.

Çukur, İdris Koçovalı’ya Hoş geldin Dedi!

Mahallenin coşku ve sevinç ile karşıladığı İdris Koçovalı, Çukur’a adımını attığında karşılaştığı manzara ne olacak? Geri dönüşünün ardından hakimiyetine kavuşurken, Vartolu ile karşılaşması beklenen İdris, Vartolu’ya geri adım attırabilecek mi?

idris

Yamaç ve Vartolu Yüzleşmesi!

Ekranların gözde dizisi Çukur’un 7. Bölümünde Yamaç ve Vartolu arasındaki kıyasıya mücadelede kimin kazanacağı belli olacak mı?  Haftalardır beklenen büyük karşılaşma gerçekleşse de Yamaç, Vartolu’yu durdurabilecek mi kocaman bir soru işareti. Mahallelinin desteği hangi taraftan yana olacak?

vartolu

Yamaç’ın Eline Geçen Büyük Koz!

Yamaç’ın beklemediği bir an da Vartolu aleyhine elde ettiği koz ne olacak? Bu kozu nerede, ne zaman ve nasıl kullanacak. Buna karşılık, Vartolu’nun bir planı ve koz arayışı olacak mı, merakla bekleniyor.

yamaç

Sena, Gerçek Bir Çukur’lu Mu Oluyor?

Sena, Çukur için kimlerle karşı karşıya gelmek zorunda kalacak? Sena, kendini  Çukur’a uzak hissetse de atacağı hangi adım onu Çukur’a bir adım daha yakınlaştıracak? İdris Koçovalı ile aralarında gelişecek diyolog, Sena’nın Çukur’a dair şüphelerini ortadan kaldırmaya yetecek mi?

sena

Dizinin Son Bölümünü İzlemek İçin Tıklayın. 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan