onecıkan

7. Bölümde, Vartolu ve Yamaç arasında yaşanan “Burası kimin mahallesi?” kavgası, yanıtına kavuşsa da Vartolu Saadettin’in tehditleri halen sürüyor. Çukur Mahallesi’nde yaşanacak bir gelişme ile yeni bir düşman daha kazanan Koçovalılar için tehlike kolayca ortadan kalkabilecek mi sorusu, gelecek bölümün heyecanlı bekleyişlerinin habercisi oldu.

Selim’in İşbirliği, Koçovalı Düşmanlarını Artırıyor!

Koçovalı olmasına rağmen Vartolu ile işbirliği içinde olan Selim, yalnızca tombala oynanan kaçak kumarhanesini açmayı başardı. Kardeş düşmanlığının kızışacağı bu bölümde Selim’in yeni yeri, Koçovalı Ailesinin tehdit unsurlarından biri  haline mi geliyor?

serdar

Sultan Koçovalı’dan Büyük Ayar!

Koçovalı ailesinin Sultan’ı, gelinlerinin kendilerini Çukur’da tek söz sahibi olan bu aileye ait hissetmemeleri için elinden geleni yapmaya devam edecek. Özellikle, Sena’nın evden gitmesini isteyen ve Koçovalı kurallarını bir kez daha hatırlatan Sultan Koçovalı gelinlerinin yaptığı iş birliği karşısında sakinliğini koruyabilecek mi?

sultankocovalı

Tüm Oklar Sena’nın Üzerinde!

İdris Koçovalı’nın Sena’yı diğer gelinlerinden ayrı bir yerde tuttuğunu biliyoruz ancak Sena’nın oğlu ile arasında durmasını istemeyerek, Yamaç’ı yol ayrımına sürükleyecek hamlesi ne olacak? Ailenin büyük gelini ile işbirliği içerisinde olan Sena, kendine bir yol arkadaşı mı buluyor?

elti

Yamaç ve Sena Çukur’a Bir Kez Daha Şahit Oluyor!

Kardeş düşmanlığının kızıştığını fark eden İdris Koçovalı, Yamaç’a vereceği büyük ders ile yürekleri ağızlara getirecek. Bu derse şahit olan Sena, Yamaç ve Çukur’u ilk kez bu kadar yakından gördüğünde gerçekten buraya ait hissedebilecek mi, büyük bir soru işareti.

sena

Yamaç Yol Ayrımında!

Geçmişte eli kana bulaştığı için yıllarca Çukur’a uğramamış Yamaç, ailesini koruma görevini kana, kavgaya ve savaşlara rağmen kolayca üstlenebildi ancak Sena’nın varlığı, bu sorumluluğu ne yönde etkileyecek? 8.Bölümde Yamaç’ı bekleyen zorlu karar ne olacak?

yamac

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan