onecıkan

Kış sezonunun favori dizileri arasında ilk sıralarda yer alan Çukur’un sezon finalinin ardından yeni sezon için heyecanlı bekleyişler başladı. İlk bölümünden itibaren etkileyici hikayesiyle izleyenlerini büyüleyen Çukur ile keşfettiğimiz şarkıları, dillerden düşürmek pek de kolay olmadı. Jenerik müziği dahil olmak üzere hafızalarımıza kazınan tüm şarkıları sizler için derledik!

Eypio- Gömün Beni Çukura!

Hem dizinin jenerik müziği olarak hem de neredeyse her bölümün bir sahnesinde dinlediğimiz bu şarkıyı bir kere dinlemek, ezberlemek için yeterli oldu. Çukur ile bütünleşen şarkı, sosyal medyada tıklanma rekorları kırdı.

Musa Eroğlu – Mihriban!

Bize eski türküleri bir bir hatırlatan ve Çukur’da büyük ses getiren Mihriban Türküsü, Vartolu ve İdris Koçovalı’yı her seferinde gözyaşlarına boğdu. Uzun bir süre Mihriban’ın kim olduğunu düşünsek de sonunda, Mihriban’ın Vartolu’nun annesi olduğunu öğrendik.

Cengiz Özkan – Bir Ay Doğar!

Artık bu şarkının melodisini duyunca akıllarımıza Vartolu ve Saadet’in aşkı gelecek. Sözleriyle büyüleyen şarkı, hem ikilinin imkansız aşkına şahit olmamıza hem de bir gün kavuşacaklarına inanmamıza neden oldu. Gelecek sezonda da sıkça duyacağımız bu şarkı ile Vartolu ve Saadet’in aşklarını müjdeleyeceği günü heyecanla bekliyoruz.

Gazapizm- Heyecanı Yok!

Çukur’un gücünü kanıtlayan bu şarkı bizlere Koçovalı başarısını hatırlatıyor. Özellikle bitmek bilmeyen belalarla mücadele sahnelerinin en güzel yerinde çalan bu şarkı, “Bu hayatın heyecanı meyecanı yok” sözüyle hafızalarımızdaki yerini aldı.

Öner Erkan – Ağlama Yar!

Çukur ihaneti bir yana sevgisiz ve güvensiz büyümesi ile ona karşı ne hissedeceğimizi bir türlü bilemediğimiz Selim, sezon finalinde mükemmel bir yoruma imza attı. Bu şarkıyla adından sıklıkla söz ettiren Öner Erkan, dinleyenlerinden büyük bir beğeni topladı.

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan