onecikann

İlk Bölümü Sabırsızlıkla Beklenen Darısı Başımıza İçin Geri Sayım Başladı !

Yaz sezonunun gözdeleri arasında yer almaya aday dizilerden Darısı Başımıza, ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor. İlk bölümü için geri sayımın başladığı dizinin başrollerinde Elif Doğan ve Ozan Dolunay yer alırken Darısı Başımıza dizisinin senaryosunu daha önce Güneşi Beklerken, Evli ve Öfkeli, Güneşin Kızları gibi başarılı dizilerdeki karakterlere can veren Deniz Dargı kaleme alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Devrim Yakut, Nergis Kumbasar, Sevinç Erbulak gibi başarılı isimler de dikkat çekiyor.

 

darisi-basimiza

Hayatını çocuklarının başarısı ve güzel günlerine adayan artık tek isteği onların mürvetini görmek olan bir anne düşünün. Fakat Zerrin’in hayalini kurduğu mürvetler bu kadar kolay olmayacak. Büyük kızı Rüya eski bir oyuncuya platonik aşık, küçük oğlu Serkan tam bir anne kuzusu ortanca kızı Öykü ise yurt dışında işinde gücünde, kariyerinde genç bir kız olarak çıkıyor karşımıza.

İlk kimden evlilik haberi alacağını merakla bekleyen Zerrin’e büyük sürpriz Öykü’den gelecek. Kız isteme günü gelip çattığında ise Aksoy ailesi ile Arslansoy aileleri arasında geçmişten gelen bir sır perdesi aralanırken ortalığın karışmasıyla geriye bir tutam aşk, bir yudum mutluluk ve bolca kahkaha kalıyor.

 

 

 

 

 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan