anne

Bir sonraki bölümü büyük bir heyecanla beklenen dizilerin çekimlerinin yapıldığı yerleri merak etmişsinizdir..

İşte her hafta evlerimize konuk olan; sahnesi, konusu ve karakterleriyle hayran olduğumuz dizilerin çekim yapıldığı birbirinden güzel semtler!

1- Cesur ve Güzel

Çekimlerde muhteşem doğa görüntülerinin kullanıldığı dizi Cesur ve Güzel’in sahneleri, Polonezköy’de çekildi.

cesur ve güzel

2- Kiralık Aşk

Muhteşem sahneleriyle seyircinin gönlünde taht kuran dizi Kiralık Aşk’ın Defne’sinin ev çekimleri Sarıyer’de yapıldı. Dizinin esas oğlanı Ömer’in ofis sahneleri için ise Beylikdüzü ve Bahçelievler olmak üzere iki ayrı semt kullanıldı.

kiralık aşk

3- Fazilet Hanım ve Kızları

İki kızıyla hayat mücadelesi veren, ömrü fakirlikle geçmiş ve gözü yükseklerde olan bir kadının öyküsünün anlatıldığı dizi Fazilet Hanım ve Kızları, İstanbul Beykoz’da çekiliyor..

fazilet hanım ve kızları

4- Kara Sevda

Sevdasına söz geçiremeyen aşıklar Kemal ve Nihan’ın hikayesinin anlatıldığı dizi Kara Sevda’nın çekimlerinin çoğu Sarıyer’de yapıldı. Dizi sahnelerinin bir kısmı ise İstinye ve Üsküdar Kuzguncuk’ta tamamlandı.

kara sevda

5- Medcezir

Unutulmayan diziler arasında ilk sıralarda yer alan Medcezir’in çekimleri Tuzla’da yapıldı. Dizinin üniversite sahneleri için ise Bağcılar Kemerburgaz Üniversitesi kullanıldı.

medcezir

6- İçerde

Konusu itibariyle, çekimlerinde birçok farklı mekan kullanılan dizi İçerde ’nin sahnelerinin çoğu Karaköy’de çekildi. İzleyiciler tarafından en çok merak edilen Kebapçı Celal’in dükkan sahneleri ise Beyoğlu’nda tamamlandı.

içerde

7- Anne

Her bölümünde gözlerimizi yaşlarla dolduran dizi Anne’nin sahneleri çoğunlukla Bandırma ve Erdek’te çekildi. Dizinin İstanbul çekimlerinde ise Beykoz sahil ve Beykoz Kundura Fabrikası kullanıldı.

anne2

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan