diriliş ertuğrul 86. bölüm????????????????????????????????????

Her bölümü merakla beklenen Diriliş Ertuğrul, 86. bölümü ile ekranlardaydı.

Ertuğrul Ne Yapacak?

Vasilius ve Ural, Doğan Alp ve Dündar’ı pusuya düşürür. Olaydan sonra Doğan Alp şehit olur. Dündar rehin alınır. Bu olay karşısında intikam yemini eden Ertuğrul’un hamlesi gecikmez. Ertuğrul, Aliyar ve Alpler’le Karacahisar Kalesi’ne girerek Dündar’ı kurtarır. Nikea’ya düğün için giden Helena, Bamsı tarafından kurtarılır. Yaşananlar karşısında Vasilius çılgına döner.

Ural, hain planını gerçekleştirmek üzere harekete geçer. Türk Beyleri ile işbirliği yapan Ural, Ertuğrul ve Alpler’i obadan uzaklaştırır, Çavdar Obası’nı ele geçirir. Ural, Türk Beyleri’nin yardımıyla Alpler’in ava gitmesini sağlar. Ertuğrul ve Alpler toy için Hanlı Pazar’a giderler. Plan tam da Ural’ın istediği gibi ilerler. Ormanda Ural ve Vasilius’un konuşmasına şahit olan Dündar, yapılan hain plandan haberdar olur.

diriliş ertuğrul 86. bölüm
Ertuğrul, Hanlı Pazar’da Türk Beyleri’yle toy için buluşur. Bu sırada Dündar gelir ve Ural’ın hain planını anlatır. Bu haber üzerine Ertuğrul ve Alpler harekete geçer ancak Ural obaya çoktan ulaşmıştır. Ural kendisine karşı çıkan herkesi öldürür. Obadaki kadınların Ural’a teslim olmaya niyeti yoktur. Kendisine karşı gelen Hayme Ana’yı öldürmeye çalışan Ural, Ertuğrul’un engel olması üzerine amacına ulaşamaz. Ertuğrul, tüm obanın gözü önünde Ural’ı öldürür. Vasilius’un Ural’ın durumundan haberi vardır ancak yardım etmez.

Çolpan, babasının intikamını almak için kalede Vasilius’u bekliyordur. Çolpan, Vasilius’dan intikamını alabilecek midir?

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan