784595FC3FCAB13733DF085C5A94E444_640x360

Bazen sarfedilen güzel bir sözcük, bazen de biraz yaratıcılık ve bolca sevgiyle hazırlanan küçük bir sürpriz, sevdiğimiz kişiye bizim için özel olduğunu anlatabilmenin yoludur.

Dizilerde, sevdiğimiz karakterlerin hayal gücünden beslenen ve bizlere ilham veren sürprizleri sizler için bir araya getirdik!

Elif’in En Mutlu Anı! (Rüya)

Aşkını her fırsatta dile getiren Bulut, Elif’e güzel bir sürpriz yaparak evlilik teklifi etti. Bu büyük sürpriz karşısında ne diyeceğini bilemeyen ve gözyaşlarına boğulan Elif için artık kötü günleri geride bırakarak mutlu olma vaktiydi!

Teo’dan Büyük Sürpriz! (Ateşböceği)

Aşık olduğu adamı her gördüğünde heyecandan dili tutulan Gül için Teo, başlarda erişilemeyecek kadar uzaktı. Platonik bir aşkla bağlandığı Teo’yu her fırsatta görmek için can atan Gül, eminiz bu karşılaşmayı hiç beklemiyordu!

Sürprizlerin Adamı Ömer! (Kiralık Aşk)

En romantik evlilik tekliflerinden biri kuşkusuz Ömer’in Defne’ye yaptığı sürpriz teklifti. Gözünden kolay kolay bir şey kaçmayan Defne için bu teklif gerçekten büyük bir sürpriz oldu! Ömer’in bu romantik anlarda dudaklarından dökülen cümleler ise bizler için aşkının yeminiydi; “Hayatım hayatına karışsın! Bundan böyle tek bir hayat yaşayalım, sen ve ben!”

Gelgitli Bir Aşk! (Medcezir)

Mira’nın Yaman için yapmadığı ve yapmayacağı şey yok! Birlikte olmak uğruna herkesi karşılarına alan Yaman ve Mira sonunda istediklerine kavuştular. O kadar tatlı bir çift oldular ki izlemeye doyamadık. Mira’nın Yaman’a doğum gününde hazırladığı sürpriz dudak uçuklatan cinstendi. Bir anda sahnede karşımıza çıkan Mira, Yaman için şarkı söyledi!

Bir Erkek: Ozi’nin Şaşırtan Sürprizi! (1 Erkek 1 Kadın)

Didişmeden duramayan fakat birbirlerinden de kopamayan çılgın aşıklar Ozan ve Zeynep’in imrendiğimiz aşkı bizi çoğu zaman gülümsetti. Ozi’nin Zeynep’e hediye olarak aldığı araba karşısında mutluluktan çılgına dönen Zeynep, sevincini en samimi şekilde dile getirdi!

Ferit’ten Anlamlı Sürpriz! (Dolunay)

En büyük aşklar nefretle başlarmış! Ferit’in buz tutmuş yüreğini iyi niyeti ve saflığıyla ısıtan Nazlı, başlarda patronu olan Ferit’ten çok çekti. Gün içinde Nazlı’yı en az iki kere azarlamadan rahat edemeyen Ferit, bir anda kendini aşkın güvenli kollarında buluverdi. Nazlı’ya yaptığı sürprizle eski hallerinden eser kalmadığını hepimize kanıtlayan Ferit’e doğru yolda olduğunu söyleyebiliriz!

Sühan Sevinçten Havalara Uçtu! (Cesur ve Güzel)

Yaşadığı acıların ortasında kalan Sühan’a tertemiz aşkıyla elini uzatan Cesur, sevdiği kadını mutlu edebilmek için elinden geleni yaptı. Sühan kendi için yapılan bu sürpriz karşısında çok mutlu oldu!

Nihan’a Kemal’in Olduğu Her Yer Cennet! (Kara Sevda)

Birlikte olabilmek için türlü sıkıntılara katlanan Nihan ve Kemal, ara sıra aşk tazelemeyi ihmal etmedi. Kemal’in Nihan’a doğanın huzurlu ortamında hazırladığı sürpriz sonrası Nihan mutluluktan havalara uçtu!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan