yu

Kalbi mühürleyen kimi sırlar vardır, hiç kimsenin bilmemesi ve öğrenmemesi gereken… Fısıldanan sözlerin, manidar cümlelerin söyleyeni ve muhattabını esir aldığı o anlar hayatta herkesin başına en az bir defa gelmiştir.

Büyük bir özenle gizlenen olaylar, açıklamanın mümkün olmadığı sırlar ve sırların mahvettiği hayatlar.. Dizilerde kahramanlarımızın hayatlarına bir şekilde girip, onları istedikleri gibi yönlendirmeye çalışan hayati gizemler.. İzlerken heyecandan gözlerimizi kapatıp bakmaya çekindiğimiz çoğu sahnede sırların mahvettiği hayatlara tanık olduk.

İşte, dizilerde karakterlerimizin ruhlarına azap çektiren birbirinden yakıcı sırlar!

1- fi

Kendini güç duruma düşürmemek için tedbiri asla elden bırakan Can Manay, sanırız bu sefer biraz çuvalladı. Hayatını üzerine inşa ettiği sırrı bir bir ortaya çıkmaya başlayan ünlü psikolog tam her şey bitti dediğimiz anda sanılanın aksine bu zor durumun üstesinden rahatlıkla geldi ve eskisine oranla daha da kuvvetlenerek geri döndü.

2- Ateşböceği

Talihin Hakan için oynadığı oyunda, genç adamın bir anlık dikkatsizliği tüm hayatını cehenneme çevirmeye yetti. Aslı, yeğenine çarpan arabayı kimin kullandığını bulmayı kafasına koymuşken, olaylar hiç beklenmedik şekilde seyretmeye başladı. Bakalım Hakan, Aslı tarafından yakalanıp, hatasının ve koca bir yük gibi sakladığı sırrın bedelini ödeyecek mi?

4- Gecenin Kraliçesi

Büyük umutlarla kollarına koştuğu sevgilisi tarafından hayal kırıklığına uğratılan Selin, yıllar önce vurulduğu yerden vurdu sevdiği adamı.. Karşılaştıkları sayısız güçlükten sonra birbirlerine bir yakınlaşıp bir uzaklaşan aşıkları sonsuza kadar bağlamaya kararlı olan kader, onlara bir çocuk hediye etti.  Bu durumdan haberi olmayan Kartal ise bu büyük sırrı öğrendikten sonra, uzun süre kendine gelemedi.

5- İçerde

Yıllardır inandığı ve bildiği doğruların koca bir yalandan ibaret olduğunu hiç beklemediği bir anda öğrenen Melek, canından çok sevdiği Mert’in aslında Umut olduğunu öğrendiğinde şaşkınlıktan ne diyeceğini bilemiyor.

6- Kiralık Aşk

Basit bir oyunla başlayan serüvenin sonu çok güzel bir birlikteliğe sahne oldu. Bile isteye oyunun içine girerken, Defne’nin hesaba katmadığı bir şey vardı; aşık olmak.. Ömer’e deli gibi aşık olan Defne, uzun bir süre sevdiği adama gerçeği söylemek konusunda kıvrandı, acılar çekti. En mutlu oldukları anda dahi bu büyük sır yüzünden sevincini dilediğince yaşayamayan Defne, sonunda her şeyi göze aldı ve sevdiği adamla yüzleşti

7- Dolunay

Beş parmağın beşinin aynı olmadığının en büyük kanıtı birbirlerine taban tabana zıt olan Nazlı-Asuman kardeşler.. İyi niyet ve alçak gönüllülük duygularını bir mücevher misali üzerinde taşıyan Nazlı’nın aksine Asuman, hırslarının esiri olmuş bir kız. Gözü her daim yükseklerde olan genç kız, ideali uğruna ablası Nazlı’yı dahi harcadı.

8- Yüksek Sosyete

Zengin ve temiz kalpli kızımız Cansu, fakir ama gönlü zengin Kerem’e ilk görüşte kalbini kaptırır. Birbirlerinden sakladıkları sırların bir gün açığa çıkacağını bilen ikili için vakit gelmiştir. Özellikle Cansu’nun gerçekte kim olduğunu öğrenen Kerem’in yaşadıkları hepimize ”acaba şimdi ne olacak?” dedirtti.

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan