isss

İzlerken hayatlarına dahil olduğumuz, bir araya gelmelerini yürekten istediğimiz ama kaderin ayrı hayatlara savurduğu, aşklarını gıptayla seyrettiğimiz çiftler sonunda mutluluğu buldular.. Kavuşmalarına mucize gözüyle bakılan Kemal ve Nihan’dan, Süreyya ve Faruk’a; Korludağ Kasabası’nda aşkı bulan Cesur ve Sühan’dan, ‘Beni böyle sev’ diyen Ömer ve Ayşe’ye performanslarıyla herkesi büyüleyen dizi kahramanlarının en mutlu anlarına tanıklık etmeye ne dersiniz?

İşte kavuşamadıkları her an bizleri kalplerimizden vuran aşk kahramanlarının rüya anları!

1- Kara Sevda – Nihan&Kemal

Kemal ve Nihan, kavuşamadıkları yıllara oturup üzülmek yerine beraber olabilmek için bazen birbirleriyle dahi savaşmak zorunda kaldı ve sonuç: Mutlu son! Baksanıza nasıl da yakışıyorlar!

2- İstanbullu Gelin – Süreyya&Faruk

Süreyya’nın gelip olup gittiği köşkte, kayınvalide Esma Sultan yüzünden başından geçenler hepinizin malumu! Ama şimdilik bu kızgınlığı bir kenara bırakalım ve Süreyya ile Faruk’un en mutlu anlarının tadını çıkaralım!

3- Cesur ve Güzel – Sühan&Cesur

Güzel bir kadın ve yakışıklı bir adam, ailelerin gölgesinde kalmış bir birliktelik.. Ama güzel bir sahneyle nihayete eren bu aşk hepimizin yüreğine su serpti. Onlar erdi muradına biz çıkalım kerevetine!

4- Beni Böyle Sev – Ömer&Ayşem

Zaman zaman yaşadığımız aşkları hatırlatıp bizleri gülümseten sahneleriyle, en tatlı çift ünvanını sonuna kadar hak eden Ömer ve Ayşem’in unutulmaz anlarına şahit olmak elbette ki paha biçilemezdi!

5- Medcezir – Mira&Yaman

Tutkunun birleştirdiği aşkın kahramanları Mira ve Yaman’ın, en mutlu gününde arkadaşları gibi bizler de onların yanındaydık! Mira’nın duru güzelliği hepimizi mest etti etmesine ama onların aşkını kıskanmadık da değil!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan