Untitled-1

Rol aldıkları dizilerdeki performanslarıyla, birbirlerini deli gibi sevdiklerine defalarca ikna olduğumuz, onların uğruna aralarını bozmak isteyen karakterlere düşman olduğumuz aşıklar, sevgiye olan inancımızı her seferinde bir kez daha tazeledi..

Tutkulu aşklarını ekranlardan adım adım izlediğimiz, dizilerin birbirlerine en çok yakışan çiftlerini sizler için bir araya getirdik!

1- Zeynep-Ozan (1 Erkek 1 Kadın)

İlişki tanımları birbirine tamamen zıt olan Zeynep-Ozan çifti için ne söylesek az.. Hayatın mizahını ilişkilerine yansıtan, komik ve son derece doğal diyaloglarıyla, bazen, gerçekten sevgili olup olmadıkları sorusunu akıllara getiren kadın ve erkeğimizin birbirleri için yaratıldığını söyleyebiliriz..

DSC_9126

2- Melek-Sarp (İçerde)

Kaderin ağlarını acımasızca ördüğü hayatlarında acı eksik olmayan güzel çiftimiz birbirlerine doyamasalar da, biz onların sevgilerine son dakikaya kadar şahitlik ettik. Ne zaman evlenecekleri sorusunun uzun süre akılları meşgul ettiği sıralarda, bu büyük aşkın nihayete eremeyeceği anlaşılsa da, onlar bizim için her zaman, kavuşamayan efsane aşıklar olarak kalacak!

icerde-fragmani

3- Ayşem-Ömer (Beni Böyle Sev)

Ekranlarda gördüğümüz en tatlı çift unvanını sonuna kadar hak eden Ayşem ve Ömer’in mutluluklarıyla neşelendik, üzüntüleriyle dertlendik, onları hiç ayrı düşünmedik. Zira, bizler için Ayşem ve Ömer isimleri artık hep yan yana telaffuz edilebilirdi..

beniboylesev-aysem-o¦êmer

4- Süreyya-Faruk (İstanbullu Gelin)

Hayalini kurduğumuz ideal aşkın kahramanları olan Süreyya ve Faruk, birbirlerini o kadar güzel sevdiler ki, bu aşkın enerjisi ile yaralarını her defasında sarmayı başardılar. Güçlerini birbirlerinin varlığından alan aşıklar, rol aldıkları dizide aralarında oluşan benzersiz uyumla, sevginin gücünü bizlere bir kez daha göstermeyi başardı!

istanbullu-gelin-ne-zaman-hangi-gun-saat-kacta

5- Naz-Tarık (Yalancı Yarim)

Büyük bir aşkın filizlenmesi için biraz tesadüf, biraz şans ve bir tutam iyi niyet yeterli! Tatlı rastlantılar sonucu birbirlerine delice aşık olan Naz ve Tarık’ın hikayesi de işte böyle başladı.. Dizinin başlarında ‘’keşke aşık olsalar’’ diyerek yakıştırdığımız çift, bilindiği üzere öykünün en güzel yerinde buluştular ve sonsuza dek mutlu oldular.

01mo3zf9

6- Biricik-Nurhan (Zengin Kız Fakir Oğlan)

Bildiğimiz zengin kız fakir oğlan hikâyelerinden farkını her sahnede ortaya koyan dizide, başından sonuna aşkın en saf halini yaşayan Biricik ve Nurhan, aşklarına en çok saygı duyduğumuz çiftlerden biri kuşkusuz. Tek dertleri bir arada olmak olan aşıkların hikayesinin mutlu bir sona kavuşması, ayrı kalınan bunca zamandan sonra hepimizin yüreğine su serpti!

zengin-kiz-fakir-oglan-fox-tv-ye-transfer-oldu-7367712_34_o

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan